Beata Tadla: syn dziennikarki zdecydował się odnieść do ostatnich wydarzeń politycznych. Młody mężczyzna nie owijał w bawełnę i naprawdę OSTRO skomentował wyniki wyborów i wygraną PiS. Zdobył się również na poważną deklarację. Co dokładnie powiedział?

Niektóre gwiazdy jak ognia unikają poruszania kwestii związanych z polityką. Inne otwarcie mówią o swoich przekonaniach i starają się wpływać na decyzje oraz poglądy fanów. Do drugiej grupy należy Beata Tadla. Syn gwiazdy mimo młodego wieku także chętnie wypowiada się na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami. Wyniki ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego musiały naprawdę nim wstrząsnąć. Nastolatek w mocny sposób skomentował wygraną Prawa i Sprawiedliwości. Przesadził?

Beata Tadla: syn dziennikarki skrytykował wyniki wyborów?

Beata Tadla jest matką osiemnastoletniego Jana. Młody mężczyzna przyszedł na świat z drugiego małżeństwa prezenterki z dziennikarzem Radosławem Kietlińskim. Tadla już od najmłodszych lat usiłowała zaszczepić w chłopcu poczucie odpowiedzialności za kraj. Jak się okazało — jej starania przyniosły efekt. 

Gwiazda wyjawiła, że Jan Kietliński jako chłopiec zawsze towarzyszył jej w czasie oddawania głosów w kolejnych wyborach. Kiedy Tadla postanowiła podzielić się z fanami refleksją odnośnie do wyborów wyników do Parlamentu Europejskiego, również poszedł w jej ślady. Osiemnastolatek zdecydował się na publikacje memów na Instastory, opatrzonych komentarzami, w których daje wyraz swojemu poczuciu rozczarowania.

– Kolejny smutny dzień… pora na wyjazd! – napisał.

Dodatkowo osiemnastolatek dał jasno do zrozumienia, co sądzi na temat osób, które głosują na Prawo i Sprawiedliwość. Z opublikowanego przez niego mema możemy wywnioskować, że jego zdaniem wybory PiS dali się skusić obietnicami otrzymywania pięćset plus i trzynastej emerytury.

Co Beata Tadla sądzi o wynikach wyborów?

Beata Tadla: syn podziela jej poglądy polityczne. Podobnie jak Jan Kietliński, gwiazda zdecydowała się wyrazić swoje zdanie za pośrednictwem Instastory.

Jednak w przeciwieństwie do nastolatka opublikowała filmik, na którym komentuje na bieżąco wyniki głosowania. W tej ważnej chwili towarzyszyli jej właśnie syn oraz przyjaciel Adrian Furgalski. W chwili, gdy na ekranie telewizora zostały wyświetlone wyniki, Tadla miała cicho zakląć. 

Beata Tadla: syn dziennikarki jest bardzo zaangażowany w życie polityczne swojego kraju. To wspaniałe, że już w wieku osiemnastu lat przejmuje się sytuacją panującą w Polsce. Mamy nadzieję, że ostatecznie nie zdecyduje się wyjeżdżać, lecz nadal będzie działał dla dobra państwa i zachęcał do tego rówieśników. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tadla: syn
fot. instagram.com @_johnson_johns_

Beata Tadla: syn dziennikarki nie jest zachwycony wynikiem wyborów do Parlamentu Europejskiego.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNie żyje 10-latek. TVN podało, że zabił się na Starym Mieście, w przeddzień Dnia Matki
Następny artykułRoksana Węgiel znów zachwyciła! Tym razem sukienką z falbanami. Jej cena zwala z nóg
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.