Beata Tadla w młodości to coś, co musicie zobaczyć! Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym ma zaledwie 21 lat! Wygląda na nim przepięknie. Jak bardzo się zmieniła? Na punkcie jej wyglądu oszaleli nie tylko fani, ale też sama Iwona Pavlović!

Beata Tadla w młodości zachwycała urodą! Dziennikarka podzieliła się wyjątkową fotografią, która sprawi, że odejmie wam mowę! Czas się dla niej zatrzymał? Trudno w to uwierzyć, ale wygląda na to, że to prawda!

Beata Tadla w młodości

Beata Tadla od czasu do czasu pokazuje swoim fanom zdjęcia z młodości. Lubiana dziennikarka przeczytała już mnóstwo pochlebnych komentarzy na swój temat. Tym razem opublikowała zdjęcie sprzed 23 lat! Internauci oniemieli! Gwiazda wygląda na nim niezwykle, a co najbardziej interesujące, prezentuje się niemal identycznie jak dziś!

Czas jest wyjątkowo łaskawy dla Beaty Tadli. Każde jej zdjęcie z przeszłości wywołuje ogromne zainteresowanie użytkowników mediów społecznościowych. Aż trudno w to uwierzyć, ale dziennikarka zmieniła się naprawdę niewiele od początku swojej kariery! Jej obserwatorki prześcigają się w domysłach, jak Beata Tadla dba o wygląd!

Beata Tadla

Do grona osób zachwyconych Beatą Tadlą dołączyła także sama Iwona Pavlović! Gwiazda, która podziwiała dziennikarkę w Tańcu z gwiazdami, napisała kilka przemiłych słów! To ogromny zaszczyt, zwłaszcza że jurorka znana jest z surowych ocen!

-Beatko… I teraz cudniej….cofnęłaś czas — napisała Iwona Pavlović.

-Żadnych zmian. Czas się zatrzymał. To niemożliwe, że 23 lata temu — dodała jedna z internautek.

Jaki jest sekret Beaty Tadli na tak fantastyczny wygląd? Z pewnością dużą zasługę mają geny, ale niezwykle ważna dla dziennikarki jest aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Nie zawsze jednak było idealnie. Pod jednym ze zdjęć gwiazda przyznała, że po ciąży schudła aż 30 kilogramów. Wytrwałością i ciężką pracą jednak zapewniła sobie jednak wygląd jak za młodzieńczych lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tadla w młodości
instagram.com/beatatadla

Beata Tadla w młodości wyglądała obłędnie! Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym ma 21 lat.

Beata Tadla w młodości
instagram.com/beatatadla

23-lata później dziennikarka wciąż zachwyca!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anita Lipnicka w Playboy’u! Takiego ciała nie ma żadna inna polska gwiazda
  2. Iwona Schymalla przez 21 lat była gwiazdą stacji. Czym dziś się zajmuje?
  3. Tomasz Kammel spędza wakacje z ukochaną? Gwiazdor pokazał zdjęcie
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułWiozła kota do uśpienia. Ostatni gest pupila poruszył ją do głębi
Następny artykułWnuczka postanowiła zrobić babci żart. Efekt przerósł jej największe oczekiwania
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.