Jak można zaobserwować na Instagramie Beaty Tadli, w jej życiu nadszedł czas na wiosenne porządki. Dziennikarka dodała dość mocny w przekazie filmik, który ukazuje kreta i rozkopane przez niego podwórko. O co dokładnie chodzi? 

Opublikowany przez Tadlę filmik jest aluzją do jej związku z Jarosławem Kretem. Dziennikarze spędzili ze sobą 5 lat, tworząc jedną z najgorętszych par show-biznesu. Do dziś nikt nie wie, kto tak naprawdę zakończył związek, ponieważ Beata Tadla uważa, że dowiedziała się o tym z mediów. Prezenterka podchodzi jednak do całej sytuacji z ogromnym dystansem, o czym świadczy dodany przez nią zabawny filmik.

Zabawny komentarz Beaty Tadli

Dziennikarka zamieściła nagranie, w którym przedstawia swój ogródek zaatakowany przez szkodnika. Podpisała go w humorystyczny sposób.

Marnie to wygląda… Czas na wiosenne porządki, nie tylko w domu – napisała

Zapowiedziała, że nie pozostało jej nic innego, jak walka ze szkodnikiem! Nagranie idealnie nawiązuje do innego Kreta, z którym prezenterka miała do czynienia. Jak widać, Tadla świetnie sobie radzi po głośnym rozstaniu.

Internauci komentują

Filmik Tadli bardzo przypadł do gustu jej obserwatorom, którzy dodali mnóstwo komentarzy wyrażających wsparcie dla prezenterki. Niektórzy nawet pokusili się o żarty z jej byłego partnera.

– Pani Beato, bardzo inteligentnie wbita szpileczka ha ha ha

– Wygrała pani Internety! Brawo!

– Czas zadbać o siebie i usunąć szkodnika! Powodzenia!

Fani Beaty Tadli bardzo ją wspierają w trudnych chwilach. Dopingują również, aby szybko podniosła się z tej nieprzyjemnej sytuacji, chociaż wychodzi na to, że prezenterka świetnie sobie radzi i zwycięsko wyjdzie z tego starcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Tadla przerwała milczenie po rozpadzie jej związku. „Dziękuję…”
  2. Taniec z Gwiazdami: Kret OBURZONY nagrodą pocieszenia. „To się nazywa wyczucie”
  3. Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

Źródło: lalapalmala.pl