Beata Tadla ma powód do irytacji. Jej życie niedawno stało się przedmiotem analizy pewnej kobiety o nadnaturalnych zdolnościach. Dziennikarka skomentowała słowa wróżki, która wywróżyła jej rychłe rozstanie. Raczej nie wyglądała na zachwyconą tym, co o sobie usłyszała. Jak dokładnie brzmiały słowa przepowiedni?

Trudno uwierzyć, że ta historia wydarzyła się naprawdę. Beata Tadla usłyszała niepokojącą przepowiednię. Zgodnie z jej treścią gwiazda nie ma co liczyć, że dożyje spokojnej starości u boku obecnego partnera. Znana warszawska wróżka jest przekonana, że dziennikarka wkrótce po raz kolejny zostanie singielką. Mocne słowa: „Związek pani Beaty się rozpadnie„. Co na to sama zainteresowana? Nie owijała w bawełnę i jasno wyraziła swoje zdanie na temat tego typu praktyk! 

Beata Tadla rozstanie się z partnerem?

Jak czytamy na pomponik.pl, Beata Tadla obecnie pozostaje w związku z niejakim Rafałem. Mężczyzna pracuje jako biznesmen i pochodzi z Dolnego Śląska. Niestety, para nie ma co liczyć na to, że ich drogi połączą się na zawsze. Przynajmniej według słów pewnej znanej wróżki.

Anna Kępisty została poproszona przez tygodnik Twoje Imperium o sprawdzenie, czy tym razem do Beaty Tadli nareszcie uśmiechnęło się szczęście i znalazła tego jedynego. Wróżka nie miała dobrych wiadomości. Jak twierdzi, dziennikarka wkrótce rozstanie się z biznesmenem. Co więcej, to właśnie Tadla podejmie ostateczną decyzję o zakończeniu ich związku

Związek pani Beaty się rozpadnie. […] W ich przypadku karta trwałego związku jest zablokowana, niestety więc ta znajomość nie rokuje na przyszłość — uzasadniła Anna Kępisty na łamach Twoje Imperium

Jak zareagowała Beata Tadla?

Wygląda na to, że Beata Tadla zupełnie nie przejęła się słowami wróżki. Dziennikarka sprawiała raczej wrażenie zirytowanej faktem, że ktoś postanowił w ten sposób analizować jej życie. 

— Serio? Jakim prawem ktoś wróży zaocznie — powiedziała Beata Tadla na Instastory. 

Tadla zapewniła za pośrednictwem social mediów, że między nią a dotychczasowym partnerem wszystko jest w porządku. Co ciekawe, przepowiednia Anny Kępisty ma dwie części. W pierwszej wróżka przewiduje, że dziennikarka wkrótce zerwie z Rafałem. W kolejnej… widzi ją w sukni ślubnej u boku innego mężczyzny!

— Musi być cierpliwa, bo jeszcze dużo czasu upłynie, zanim dobije do portu, w którym powita ją gorące uczucie — czytamy w Twoje Imperium

Myślicie, że złowroga przepowiednia naprawdę się spełni i Beata Tadla rozstanie się z ukochanym? Na szczęście dziennikarka zupełnie nie zawraca sobie głowy słowami wróżki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tadla
fot. instagram.com @beatatadla

Beata Tadla usłyszała od wróżki, że niedługo czeka ją rozstanie z partnerem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZofia Klepacka znów o LGBT: „Zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości”
Następny artykułTymon Tymański komentuje rozwód i „niefortunną” wypowiedz. „Dalej uważam, że to był niezły dowcip”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.