Beata Tadla z partnerem wzbudzają olbrzymie zainteresowanie mediów. Wszyscy zastanawiają się, kim jest wybranek serca pięknej dziennikarki. Przystojny mężczyzna jest ukrywany przez gwiazdę. Dokładnie wiemy, jaki jest tego powód! 

Po głośnym rozstaniu z Jarosławem Kretem, które odbyło się na oczach widzów programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdamiwszyscy zastanawiali się, jak potoczy się życie uczuciowe Beaty Tadli. Okazuje się, że dziennikarka szybko poradziła sobie z rozstaniem, a u jej boku pojawił się nowy mężczyzna. Kim jest i czym się zajmuje? 

Beata Tadla z partnerem

Beata Tadla początkowo ukrywała przed światem związek z niejakim Rafałem. Nie afiszowała się z nową relacją i poddawać ją krytyce mediów. Jednak od jakiegoś czasu dziennikarka coraz częściej publikuje zdjęcia w towarzystwie ukochanego. Z pewnością stworzyli niezwykle silną, opartą na miłości, poczuciu bezpieczeństwa i trosce. 

Chociaż Beata Tadla pokazuje się publicznie w towarzystwie swego ukochanego, a na jej Instagramie można znaleźć ich kilka wspólnych zdjęć, to gwiazda nie wypowiada się na temat łączącego ich uczucia. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Opowiedziała o tym na łamach Faktu:

– Jestem nauczona doświadczeniem i wyciągam wnioski z przeszłości. Nie zdecyduję się na kolejny wywiad i okładkę o miłości. Po prostu cieszę się swoim związkiem i chwilą, którą mam. Celebruje ją – zdradziła Beata Tadla w rozmowie z Faktem

Co wiemy o partnerze Beaty Tadli?

O partnerze Beaty Tadli wiemy niewiele. Chociaż zwyciężczyni tanecznego show często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych ze swoim ukochanym, unika wypowiedzi na temat ich związku. Oddziela grubą kreską życie prywatne od życia zawodowego i jak sama wspomniała, teraz nie chce opowiadać o swoim uczuciu w prasie kolorowej. Gdy dziennikarka była w związku z Jarosławem Kretem, zdecydowanie częściej wypowiadała się o tamtej relacji, czego obecnie żałuje. Nic dziwnego, że tym razem gwiazda stara się trzymać swój związek z dala od błysku fleszy.

Mamy nadzieję, że dziennikarka jest szczęśliwa! Życzymy parze dużo miłości! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tadla z partnerem
instagram.com @beatatadla

Beata Tadla zdecydowała się nie wypowiadać na tematy dotyczące jej relacji.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł90-latka błaga o pomoc dla swojego pieska bez nóżek! Będziecie płakać
Następny artykułBoston terrier. Rasa, która podbiła serca Polaków. Wszystko, co musisz o niej wiedzieć