Beata Tadla z partnerem na dodanym przez nią zdjęciu to najbardziej urocza rzecz, jaką dziś widzieliśmy! Dziennikarka niedawno obchodziła swoje 44 urodziny i w podziękowaniu za życzenia pokazała fanom swoje szczęście!

Beata Tadla od kilku miesięcy związana jest z nieziemsko przystojnym, tajemniczym Rafałem. Od czasu do czasu gwiazda chętnie dodaje wspólne zdjęcia. Nie robi tego zbyt często, raczej stara się dbać o ich prywatność. Tym razem okazją były urodziny dziennikarki. Fotografia sprawiła, że fani byli zachwyceni.

Ile lat ma Beata Tadla? 

Beata Tadla ma 44 lata. 14 czerwca obchodziła urodziny. Powiedzieć, że dziennikarka nie wygląda na swój wiek, to zdecydowanie za mało. Widzieliśmy już wiele jej zdjęć, na których wygląda jak nastolatka! Gwiazda dba o siebie, ma wspaniałą figurę, piękne włosy i  promienną cerę. Dla Beaty Tadli czas się zatrzymał.

Beata Tadla z partnerem wygląda wspaniale

Podejrzewamy, że na tak fantastyczny wygląd wpływa również szczęście, jakie daje jej nowy związek. Dziennikarka zawsze była bardzo kobieca, ale teraz nie możemy oderwać od niej wzroku! O takim związku marzy każda kobieta.

Skąd jest Beata Tadla?

Beata Tadla pochodzi z Legnicy, ukończyła tamtejsze liceum. W latach dziewięćdziesiątych pracowała dla legnickiego radia. Tam również postawiła kroki na deskach teatralnych, w spektaklu Miss baśni i bajek. Po skończeniu szkoły zdecydowała się na studia kulturoznawcze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kolejnym krokiem w jej edukacji były studia podyplomowe w Warszawie. Od tamtej pory gwiazda jest mocno związana ze stolicą, gdzie zdobyła pozycję uznanej dziennikarki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W wywiadzie dla magazynu Gala Beata Tadla wyznała, że w Warszawie zaczynała od zera:

– Wysiadłam z pociągu z wielką, pasiastą torbą, dokładnie taką, jakie czasem mają uliczni sprzedawcy. W niej śpiwór, patchwork uszyty przez moją mamę, budzik elektroniczny i metalowy kubeczek, w którym gotowałam wodę na herbatę. Przez kilka tygodni spałam na podłodze w śpiworze przykryta patchworkiem (…). Zarabiałam wtedy 500 złotych i dokładnie tyle musiałam płacić za mieszkanie, które wynajmowałam. Rodzina w Legnicy składała się i wysyłała pieniądze, żebym przeżyła pierwsze miesiące — opowiadała na łamach Gali.

Trzeba przyznać, że dziennikarka pokonała długą i trudną drogę, aby dzisiaj móc cieszyć się sukcesem. Dołączamy się do życzeń złożonych przez fanów!

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY TADLI I JEJ PARTNERA:

Beata Tadla z partnerem
instagram.com @beatatadla

Beata Tadla obchodziła 44 urodziny.

Beata Tadla z partnerem
instagram.com @beatatadla

Beata Tadla z partnerem: gwiazda od dziewięciu miesięcy jest w szczęśliwym związku.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.