Beata Tyszkiewicz jest niekwestionowaną, największą damą polskiego show-biznesu. Aktorka zawładnęła sercami telewidzów zarówno przez swoje role, jak i rzadko spotykany styl bycia, elokwencję i zaskakujące wypowiedzi. Mało kto wie, że kobieta musiała zmierzyć się z największą możliwą tragedią — śmiercią życiowej miłości. 

Beata Tyszkiewicz jest trzykrotną rozwódką, jednak to mężczyzna, którego poznała w młodości, okazał się jej prawdziwą miłością. Niestety, zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, a artystka pozostała z wieloma pytaniami i złamanym sercem.

Wielka tragedia gwiazdy — Beata Tyszkiewicz cierpi po śmierci ukochanego

Niesamowita młoda kobieta z niebywałą osobowością, arystokratyczną urodą i niemałym dorobkiem aktorskim — pod koniec lat 50. zdecydowała się na naukę w warszawskiej szkole teatralnej. Na początku koledzy z uczelni nie zwracali jej uwagi, nie mogła się spodziewać, że właśnie tam odnajdzie miłość swojego życia.

Beata Tyszkiewicz zdecydowała się na naukę po sukcesie aktorskim w filmie Zemsta. Jak informuje pomponik.pl, jej uwagę zwrócił młodzieniec, cieszący się uznaniem profesorów, uczeń 4 roku, Józef Łotysz. Po krótkim czasie mężczyzna zdobył serce polskiej damy.

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Kasia robi obłędnie zdrowy obiad w 3 minuty. Odkręca słoik z zawekowaną według cudownej receptury botwinką, po chwili ma przepyszne danie
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Miłość nie trwała długo

Niestety, jak donosi pomponik.pl, Beata Tyszkiewicz zobaczyła w nim drugie oblicze i ciężko było jej uwierzyć, że można w tak niewłaściwy sposób traktować partnerkę. Ciągła zazdrość i nieporozumienia przyczyniły się do rozstania artystów. 

– To była tęsknota z gatunku beznadziejnych i niezrozumiałych. Po prostu miłość — powiedziała znajoma aktorki cytowana przez portal pomponik.pl, o związku Beaty Tyszkiewicz i Józefa Łotysza. Niestety, po latach mężczyzna zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak podaje pomponik.pl, według jednej z wersji stał się nieplanowaną ofiarą mafijnych porachunków. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

beata tyszkiewicz
fot. youtube.com
iplaTV

Beata Tyszkiewicz musiała zmierzyć się z prawdziwą tragedią.

Beata tyszkiewicz
fot. Beata Tyszkiewicz – EA
TRICOLORS/East News

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Madka” upokorzyła dziecko, do sieci trafiło skandaliczne nagranie. Nietrzeźwa i wulgarna, poniżyła chłopca, własnego syna
  2. Samolot rozbił się na drodze, porażająca wiadomość ze świata. Jego zawartość wywołuje zdumienie
  3. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  4. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata

Źródło: pomponik.pl 

 

 

Poprzedni artykułNFZ odmówił refundacji. Rodzice Marysi błagają o pomoc w uratowaniu jej nóżki
Następny artykułOgromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.