Beata Tyszkiewicz młoda wzbudzała zachwyt zarówno wśród rówieśników, jak i dorosłych mężczyzn. Aktorka była tak piękna i delikatna, że aż ciężko się napatrzeć. Miała zaledwie kilkanaście lat, kiedy pierwszy raz pojawiła się na planie filmowym. Z miejsca oczarowała swojego kolegę z planu. Opowiedziała o tym dopiero wiele lat później.

Jedna z najbardziej cenionych współczesnych aktorek. Mimo że w ostatnich latach musiała poważnie ograniczyć występy z powodu złego stanu zdrowia, nadal nie znalazła się żadna pretendentka, skłonna odebrać jej tytuł pierwszej damy polskiego kina. Kiedy debiutowała, była jeszcze nastolatką. Aktorstwo okazało się powołaniem młodej arystokratki, jednak ściągnęło na nią również wiele przykrych konsekwencji. Beata Tyszkiewicz młoda była równie śliczna, co pełna temperamentu i niepokorna. Uwierzylibyście, że nauczyciele za nią nie przepadali? W przeciwieństwie rzecz jasna, do kolegów.

Beata Tyszkiewicz w młodości

Beata Tyszkiewicz uczyła się jeszcze w liceum, kiedy Antoni Bohdziewicz i Bohdan Korzeniewski postanowili zaangażować aktorkę do roli Klary w filmie Zemsta. Jak podaje se.pl, urocza nastolatka szybko zaskarbiła sobie sympatię pozostałych członków ekipy filmowej — szczególnie jednego kolegi.

Według ustaleń se.pl młoda Beata Tyszkiewicz szybko podbiła serce Tadeusza Kondrata — ojca Marka Kondrata — który wcielał się w postać Józefa Papkina. Nic dziwnego — gwiazda była atrakcyjną dziewczyną o jasnych włosach i czarującym uśmiechu. Miała śliczną buzię o regularnych rysach twarzy i mogła pochwalić się doskonałą figurą. Na dodatek odznaczała się wyjątkowo drobną budową ciała, przez co wydawała się niezwykle krucha i delikatna, jak na prawdziwą arystokratkę przystało.

Zaledwie trzy lata po występie w Zemście Beata Tyszkiewicz otrzymała kolejną propozycję wystąpienia w filmie. Tym razem do młodej kobiety zwrócił się uznany reżyser Wojciech Jerzy Has, a partnerował jej Gustaw Holoubek.

Jaka była kiedyś Beata Tyszkiewicz?

Młoda Beata Tyszkiewicz nie należała do najbardziej lubianych uczennic. Chociaż spodziewalibyśmy się, że ze swoimi nienagannymi manierami i urokiem osobistym powinna być ulubienicą nauczycieli, system edukacji mocno wdał się jej we znaki.

Jak czytamy na pomponik.pl, Beata Tyszkiewicz po debiucie musiała opuścić swoje dotychczasowe liceum. Powód? Nauczyciele byli tak oburzeni, że jedna z uczennic zdecydowała się wystąpić w filmie, aż zdecydowali się doprowadzić do jej usunięcia. Oceny kilkunastolatki zostały niesprawiedliwie obniżone, a ona musiała przenieść się do prowadzonego przez zakonnice znanego liceum katolickiego w Szymanowie.

Jednak młoda Beata Tyszkiewicz nie została przyjęta od razu. Matka nastoletniej arystokratki obiecała zakonnicom, że córka nie będzie opowiadać innym podopiecznym o swoich aktorskich doświadczeniach. Oczywiście wschodząca gwiazda ciągle łamała ten zakaz. Co najciekawsze, mimo że opiekunki nie darzyły jej sympatią, zawsze angażowały Tyszkiewicz do odgrywania Matki Boskiej w jasełkach.

Młoda Beata Tyszkiewicz mocno dawała się swoim opiekunkom we znaki! Nic dziwnego — taka śliczna i przebojowa dziewczyna z pewnością łaknęła wielu wrażeń, których mógł dostarczyć jej tylko udział w filmach!

ZOBACZ ZDJĘCIA MŁODEJ BEATY TYSZKIEWICZ:

beata tyszkiewicz młoda
fot. filmpolski.pl

Młoda Beata Tyszkiewicz wzbudzała zachwyt zarówno widzów, jak i swoich kolegów po fachu.

beata tyszkiewicz młoda
fot. filmpolski.pl

W chwili debiutu aktorka była jeszcze uczennicą liceum.

beata tyszkiewicz młoda
fot. filmpolski.pl

Uwierzylibyście, jak pięknie wyglądała młoda Beata Tyszkiewicz?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
  5. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródła: se.pl, pomponik.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.