Beata Tyszkiewicz to niepodważalna ikona polskiego filmu, niestety, jak donosi tygodnik Życie na gorąco, w życiu gwiazdy nastały bardzo smutne chwile. Aktorka zmaga się z nie lada problemem i wszystko wskazuje na to, że dzień, który powinien być prawdziwym powodem do świętowania, tym razem nie zostanie przez nią najlepiej zapamiętany.

W życiu gwiazdy nastał bardzo ciężki okres, a jak zdradził tygodnik, Beata Tyszkiewicz nie czuje się najlepiej. Niestety, aktorka przeżywa trudne chwile i choć za kilka dni powinna zdmuchiwać kolejne świeczki z tortu, wszystko wskazuje na to, że 82-urodziny spędzi zupełnie inaczej, niż by sobie tego życzyła. Życie na gorąco podało niezwykle smutne doniesienia. 

Beata Tyszkiewicz: smutne doniesienia

Beata Tyszkiewicz słynie ze swojego niezwykłego poczucia humoru, ironii oraz klasy i choć pierwsza dama polskiego kina, do życia zawsze podchodziła z uśmiechem, ostatnie wydarzenia sprawiły, że niestety coraz rzadziej gości on na jej twarzy. 

Niestety, jak donosi tygodnik Życie na gorąco, czuje się bardzo samotna. Aktorka tęskni za swoimi córkami i wnukami, i choć rodzina niebawem ma idealną okazję do spotkania, jaką są 82 urodziny Beaty Tyszkiewicz przypadające na 14 sierpnia, wiele wskazuje na to, że wspólne świętowanie nie będzie możliwe.

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. 11-latek prowokował niedźwiedzie w mini-zoo. Został przez nie zabity na oczach koleżanek

Beata Tyszkiewicz tęskni za rodziną

 Energię daje mi życie, ale przede wszystkim moje córki. One mnie nakręcają, choć już nie są dziećmi, ale dla matki zawsze dziećmi pozostaną. No i oczywiście wnuki – cytuje słowa aktorki portal Pomponik.pl.

Jak się okazuje, są Karolina i Wiktoria są dla Beaty Tyszkiewicz do uśmiechu. Zwykle, w dniu urodzin aktorki, rodzina udawała się na spacer do pałacu w Wilanowie, jednak w tym roku mogą być zmuszone do zażegnania. I choć starsza córka z pewnością odwiedzi mamę, młodsza Wiktoria, która mieszka w Szwajcarii, ze względu na panującą sytuację może nie dotrzeć do Polski.

Jak się okazuje, Beata Tyszkiewicz ostatni raz widziała swoją córkę pod koniec ubiegłego roku. To dla gwiazdy bardzo ciężkie doświadczenie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Beata tyszkiewicz
fot. Beata Tyszkiewicz – EA
TRICOLORS/East News

Beata Tyszkiewicz tęskni za swoimi córkami. Niestety, nie jest pewna, kiedy będą mogły się zobaczyć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
  2. Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
  3. Nie żyje już 80 kobiet. Na jaw właśnie wyszły kolejne dramatyczne fakty
  4. Matka ukryła kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, błyskawicznie zadzwoniła na policję
  5. Maryla Rodowicz narzeka na brak odpoczynku, winna niska emerytura. Jednak wnętrza jej kuchni zachwycają luksusami

źródło: Pomponik.pl, Tygodnik Życie na gorąco

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPolacy kupują je na potęgę. Nawet nie wiedzą, jak bardzo są destrukcyjne
Następny artykułOd soboty zamknięte kina i siłownie, maseczki obowiązkowe na ulicy. To już pewne, ogromne zmiany dla wielu Polaków
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.