Beata Tyszkiewicz jest ukochaną aktorką wielu polskich pokoleń. Z tym większym smutkiem i ogromnymi emocjami fani przyjęli dramatyczną informację, o której poinformowała córka polskiej hrabianki, Karolina Wajda w rozmowie z Super Expressem. Dla wielu będzie to cios prosto w serce. 

Córka Beaty Tyszkiewicz zdecydowała się przekazać bardzo smutne informacje. Fani są zdruzgotani ich treścią. Wygląda na to, że skończyła się pewna epoka.

Beata Tyszkiewicz – córka przekazała fatalne informacje

Aktorka na początku roku podjęła decyzje, że nie chce już brać udziału w żadnym telewizyjnym show, zrezygnowała także ze współpracy z teatrem i odeszła na zasłużoną emeryturę. Fani liczyli, że może jest to chwilowy urlop, jednak córka aktorki rozwiała ich wątpliwości:

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem – wyjaśnia Karolina Wajda w wywiadzie z Super Expressem.

-Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną – dodaje córka damy.

  1. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  2. Cenzura i dręczenie, dziennikarze nie mogli tego znieść. Kulisy pracy w dużej redakcji przerażają

Beata Tyszkiewicz nie wróci do telewizji?

Karolina Wajda zapewnia, że mama spędza teraz czas w ulubiony sposób i nie ma zamiaru zmieniać swojej decyzji, nawet jeśli propozycje władz stacji telewizyjnych będą bardzo hojne. Aktualnie gwiazda wypoczywa naprzemiennie u siebie i córki:

– Mama odpoczywa jedynie w moim dworku w Głuchach pod Warszawą, tam, gdzie są Muzeum Norwida, stajnie i szkoła jeździecka, którą prowadzę. Warunki mam dla niej sanatoryjnie – tłumaczy Karolina Wajda.

Jak informuje Super Express, na co dzień aktorka wybiera jednak swoje mieszkanie w Warszawie, w którym przebywa razem z gosposią. Córka odwiedza ją bardzo często, stąd wie, że jej decyzja o wycofaniu się z mediów jest ostateczna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

BEATA TYSZKIEWICZ
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Widzowie uwielbiali aktorkę w telewizyjnym show Taniec z Gwiazdami.

beata tyszkiewicz
fot. TRICOLORS/East News

Aktorka chce zostać zapamiętana, jako zawsze piękna, zadbana dama.

beata tyszkiewicz
Fot. TRICOLORS/East News

Jej decyzja jest ostateczna, o czym zapewniła córka aktorki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny Polak
  2. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa
  3. ą nie zdążyła zrobić jednej rzeczy. Łzy same płyną do oczu
  4. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało pilny komunikat. Sytuacja jest dramatyczna, Polacy powinni wiedzieć
  5. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  6. Amanda poszła z maleńką córką do sklepu. W kolejce usłyszała, jak nieznajoma każe dziewczynce pożegnać się z mamą

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułSuczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
Następny artykułKrzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl