Beata Tyszkiewicz to aktorka uwielbiana przez Polaków, a widzowie domagają się jej powrotu na ekrany. W 2000 roku dostała angaż do serialu, który został wyemitowany na antenie Polsatu. Na salonach mówiono, że powstał on specjalnie dla legendarnej aktorki i miał być częściowo oparty na jej życiu. Niestety, ale genialna obsada nie przyciągnęła widzów przed ekrany, a emisję zakończono już po trzecim odcinku. 

Beata Tyszkiewicz, zanim powstał serial Izabela, wystąpiła także w kontynuacji Trędowatej. Niestety, ale obie produkcje były wówczas klapą. Polsatowi zależało na angażu legendarnej aktorki i mimo najszczerszych chęci nie nie dało się zrobić z faktem, że serial widzom się nie spodobał. 

Beata Tyszkiewicz zagrała w mało znanym serialu

Dziś już niewielu pamięta, że Beata Tyszkiewicz zaliczyła w swojej karierze aktorskiej kilka klap. Mimo że kobieta jest uznawana za legendę polskiego kina, kilku produkcji, w których wzięła udział, nie polubili widzowie.  

Artystka na swoim koncie ma udział w wielu filmach i to zdecydowanie w nich czuje się najlepiej. Mimo że stacja Polsat chciała powrotu pierwszej damy filmowej do produkcji serialowych, okazało się to złym pomysłem. Nawet wizerunek Beaty Tyszkiewicz, o której być może powstanie film, nie przyciągnął widzów przed ekrany, a serial okazał się fiaskiem. 

  1. Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcie synka. Malec rośnie z dnia na dzień, jest podobny do mamy?
  2. Ręce opadają, zamiast sprzedać taniej wyrzucili truskawki na śmietnik. Zmarnowała się ogromna ilość owoców, okropny widok
  3. Od 19 czerwca będziemy przestrzegać obostrzeń tylko w jednym miejscu? Wielu Polaków będzie niezadowolonych

O czym był serial Izabela

Serial Izabela, w którym zagrała Beata Tyszkiewicz opowiadał historię trzech pokoleń kobiet mieszkających w wilii na Saskiej Kępie. Musiały one wymyślić sposób na spłatę kredytu za dom, ponieważ grożono im eksmisją. 

Produkcja miała premierę 13 czerwca 2000 roku na antenie Polsatu. Pomysłodawcami oraz scenarzystami była Jolanta Hartwig-Sosnowska i Maciej Strzembosz. Niestety, ale stacja podjęła o zaprzestaniu nagrań już po trzecim odcinku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz
Fot. instagram.com/tanieczgwiazdami/

Beata Tyszkiewicz nazywana jest pierwszą damą polskiego kina.

Beata Tyszkiewicz z partnerem
Fot. instagram.com @polskiekino

Choć aktorka ma na swoim koncie wiele produkcji, kilka z nich okazało się klapą.

beata tyszkiewicz
fot. youtube.com iplaTV

Choć widzowie uwielbiają Beatę Tyszkiewicz i jej opowieści z prywatnego życia – takie jak te z wywiadu z Agatą Młynarską – nie zainteresował ich serial z udziałem aktorki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła, gigantyczna awantura w programie na żywo, prowadząca nie wytrzymała. Aż trudno uwierzyć
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Gdzie można pojechać bez kwarantanny? Znamy odpowiedź, wielu Polaków się ucieszy, czekaliśmy na decyzję od tygodni
  4. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję. Koniec, już nie ma odwrotu, fani zdruzgotani
  5. Złodziej okradł mnóstwo mieszkań. Wszyscy wpuszczali go do środka, miał jeden sposób, jakiego jeszcze nie było
  6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania

Źródło: swiatseriali.interia.pl

 

Poprzedni artykułWypadek pojazdu z kolumny prezydenckiej. Drugim samochodem jechała rodzina z dziećmi
Następny artykułEwa Szykulska w młodości zachwycała wyglądem. Urody mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda Hollywood
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.