Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Tyszkiewicz broniła Agnieszki Woźniak-Starak przed krzywdzącymi pomówieniami kilka lat temu. Co dokładnie powiedziała?
Robert Głowacki
Robert Głowacki 23.08.2019 12:38

Beata Tyszkiewicz broniła Agnieszki Woźniak-Starak przed krzywdzącymi pomówieniami kilka lat temu. Co dokładnie powiedziała?

aktorka
Fot. Kadr „Plaża Smutku”, TVP Kultura

Beata Tyszkiewicz kilka lat temu stanęła w obronie Agnieszki Woźniak-Starak. Od samego początku związek prezenterki TVN z milionerem wzbudzał wiele skrajnych emocji wśród internautów i nie tylko. Dziennikarka spotykała się z krzywdzącymi pomówieniami i właśnie wtedy mogła liczyć na wsparcie ze strony legendarnej aktorki. Co powiedziała?

Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła spotykać się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem pod koniec 2014 roku i już wtedy w mediach zawrzało. Kontrowersyjna prezenterka i milioner, który miał odziedziczyć jeszcze większą fortunę. Ten związek budził mieszane uczucia, a dziennikarce zarzucono interesowność. Beata Tyszkiewicz zdecydowała się wówczas stanąć w obronie pomawianej gwiazdy TVN. Co powiedziała?

Beata Tyszkiewicz o Agnieszce Woźniak-Starak

Od czasu przejścia Agnieszki Woźniak-Starak z Telewizji Polskiej do stacji TVN jej gwiazda zaczęła błyszczeć jeszcze jaśniej. Prezenterka ponownie stała się ulubienicą mediów, a jej związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tylko podgrzał atmosferę. Złośliwi zarzucali dziennikarce, że ta związała z producentem tylko dla pieniędzy, a jej tłumaczenia nie dawały wiary internautom. Co więcej, dziennikarkę zaatakowała sama Bogumiła Wander.

– Ta osoba mnie nie interesuje pod żadnym względem: ani urody, ani inteligencji, niczego! A jeszcze jej postępowanie… Jej pierwszy mąż, wiem o tym od przyjaciółki, że jego rodzice to też byli zamożni ludzie. Ona po prostu węszy, węszy, węszy, aż wywęszy– mówiła Wander na łamach Super Expressu.

Właśnie wtedy w obronie prezenterki zdecydowała się stanąć Beata Tyszkiewicz. Co powiedziała legendarna aktorka?

– Trzeba zasięgać opinii rodziców. Doświadczenie ma znaczenie. I żeby potem rodzice nie mówili: „A nie mówiłem?!”. Jest takie powiedzenie: „Pieniądze szczęścia nie dają”, sama się o tym przekona. Wszystko będzie dobrze! Agnieszka jest atrakcyjną kobietą – wyznała wówczas Beata Tyszkiewicz w Super Expressie.

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak?

Finanse Agnieszki Woźniak-Starak stały się jeszcze bardziej interesujące, gdy ta związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Okazuje się, ze sama prezenterka równie prężnie działa finansowo i jest w stanie świetnie zadbać o siebie i to na najwyższym poziomie. Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Według portalu life4style.pl za prowadzenie programu Azja Express zainkasowała aż 600 tysięcy złotych za sezon. Możemy domniemywać, że za prowadzenie programu Big Brother dostała podobną sumę. To nie jedyne źródła dochodu gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak jest również konferansjerką i może liczyć na najwyższe stawki, sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy za imprezę. Zarobki gwiazdy robią niemałe wrażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tyszkiewicz

Kilka lat temu Bogumiła Wander zarzuciła Agnieszce Woźniak-Starak interesowność.

Beata Tyszkiewicz

Agnieszka Woźniak-Starak często spotykała się z takimi zarzutami.

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz stanęła w obronie dziennikarki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Żałoba na ramówce TVN. Jedna z gwiazd oddała hołd zmarłem producentowi „Klasa i ogromny szacunek”
  3. Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 18 lat. Fani: ” Im starsza, tym lepsza”
  4. Pożar w Amazonii płonie las deszczowy w Brazylii. Jest tak potężny, że chmury dymu widać z kosmosu
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty