Beata Tyszkiewicz postanowiła w końcu zrobić to, czego wszyscy z jej fani się obawiali, jednocześnie spodziewając się, że ten moment musi prędzej czy później nadejść. Dowiedzieliśmy się, że jedna z najbardziej polskich aktorek definitywnie kończy swoją karierę. Już więcej nie mamy co liczyć na to, że zobaczymy ją w telewizji.

Przez 60 lat nazywana damą polskiego filmu kobieta była aktywna zawodowo, pojawiając się na wielkim ekranie oraz w telewizji. Teraz jednak Beata Tyszkiewicz zdecydowała się, że czas zakończyć karierę definitywnie. O jej decyzji dowiedzieliśmy się poprzez jej córkę, Karolinę Wajdę, która opowiedziała o decyzji mamy w rozmowie z SuperExpressem. 

Beata Tyszkiewicz zakończyła swoją karierę

Aktorka zawsze uważała, że nie powinna pokazywać się swojej widowni w stanie gorszym niż najlepszy. Już od 2017 roku Beata Tyszkiewicz unika pokazywania się publiczności, nie usłyszeliśmy oficjalnie nic na temat jej możliwego powrotu do mediów. Aż do teraz. 

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem — powiedziała jej córka dla se.pl.

Złe wiadomości dla fanów

Nie zobaczymy już więc uwielbianej aktorki wielu Polaków. Dama polskiego filmu w wieku 82 lat w końcu skupia się nad tym, żeby wypoczywać i nie przemęczać swojego zdrowia. Beata Tyszkiewicz wypoczywa w dworku córki w Głuchach po Warszawą, gdzie ma idealne warunki, żeby się zrelaksować. Pozostaje pod opieką córek, Karoliny i Wiktorii, oraz opiekunki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz
PHOTO MATEUSZ JAGIELSKI / SE / EAST NEWS, WARSZAWA, TANIEC Z GWIAZDAMI

Dama polskiego filmu zakończyła karierę. 

beata tyszkiewicz
instagram.com/tanieczgwiazdami/

Zawsze chciała prezentować się idealnie. 

beata tyszkiewicz
Fot. filmpolski.pl

O tej decyzji poinformowała jej córka. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródła: se.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułPrzepis na słodkie bułeczki babci. Potrzebne ci są dwa składniki, całą resztę masz już w kuchni
Następny artykułKsiężna Kate w spódnicy z Zary za 80 złotych. Gwiazda uwielbia sieciówki, na tym nie koniec
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego