Beata Tyszkiewicz uznawana jest za pierwszą damę polskiego kina. Od początku kariery wzbudzała powszechny zachwyt i skupiała na sobie spojrzenia zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Szybko udało jej się skierować na siebie uwagę najbardziej znanych i cenionych reżyserów. Jej filmografia jest równie imponująca, co jej wypowiedzi, które są często cytowane.

Beata Tyszkiewicz to postać, wobec której trudno przejść obojętnie. Jedni ją uwielbiają, inni zaś krytykują za otwartość, spontaniczność i bezkompromisowość. Jedno jest pewne — niewiele jest w polskim show-biznesie tak barwnych postaci, jak ona. Wielokrotnie udowadniała, że twardo stąpa po ziemi i doskonale wie, czego chce. Jest cytowana już za życia. Przypomnijmy jedno z ważniejszych zdań gwiazdy polskiej sceny filmowej.

Beata Tyszkiewicz szczerze o ludziach

Cytaty aktorki zyskały już miano kultowych. Nie sposób nie wspomnieć, chociażby o słynnym zdaniu dotyczącym prawdziwej damy. Tym razem przybliżymy zdanie traktujące o relacjach międzyludzkich, pochodzące z książki aktorki pod tytułem Nie wszystko na sprzedaż:

Zawsze przestrzegałam zasady, by nigdy nie spędzać nawet pięciu minut z ludźmi, którzy nie chcą być ze mną. Dobrze też pamiętam przestrogę mojej mamy, by nie przebywać z ludźmi, którzy psują nam charakter, wyzwalając naszą agresję. Takie znajomości są destrukcyjne, osłabiają, nic w zamian nie dając – możemy przeczytać w książce Beaty Tyszkiewicz.

Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Gwiazda kina po raz kolejny udowodniła, że jest nie tylko zjawiskowo piękna, lecz także inteligentna i błyskotliwa.

Beata Tyszkiewicz jest skarbnicą życiowej wiedzy

Warto zapamiętać dewizę życiową wygłoszoną przez Beatę Tyszkiewicz i wprowadzić ją w życie. O ile łatwiej żyłoby nam się, gdybyśmy skupiali swoją uwagę wyłącznie na ludziach, którzy nas lubią i szanują i nie zaprzątali sobie głów osobami, które nie cenią naszego towarzystwa. Pamiętajmy o słowach Beaty Tyszkiewicz nie tylko od święta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz
East News

Aktorka została wielokrotnie odznaczona, a jej zaangażowanie w rozwój polskiej kinematografii jest godne podziwu.

beata tyszkiewicz
instagram.com/tanieczgwiazdami/

Beata Tyszkiewicz to prawdziwa kobieta z klasą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  2. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus, fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  3. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  4. Mężczyzna chciał być pochowany z całą swoją fortuną. Nie mógł podejrzewać, co zrobi sprytna żona
  5. Latami starała się o dziecko. Gdy poszła na badanie USG, lekarz aż zaniemówił
  6. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar
Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl