Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Odpowiedź na to pytanie wciąż budzi mnóstwo wątpliwości. Legendarna gwiazda polskiego kina była kilkukrotnie zakochana, a jej wybrankowie to wybitne postaci polskiej kultury. Będziecie zaskoczeni kim są. Gwiazda w młodości była piękną kobietą, nic więc dziwnego, że miała duże powodzenie.

Beata Tyszkiewicz wiele lat temu była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Mężczyźni marzyli o takiej żonie, a kobiety chciały być takie jak ona. Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Aktorka była w kilku poważnych związkach. Możecie być zaskoczeni, z kim była związana artystka.

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz to bez wątpienia ikona polskiego filmu. Aktorka zagrała w ponad 100 filmach, a jej nawet stare role są pamiętane do dzisiaj. Można powiedzieć, że życie uczuciowe aktorki było tak samo bogate, jak i zawodowe. Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Aktorka była zamężna aż trzykrotnie, jednak każdy jej związek nie przetrwał próby czasu. Jak sama przyznaje, wbrew pozorom nie jest kochliwa, a wyznaje inną zasadę wobec mężczyzn, niż większość kobiet. W rozmowie z dziennikiem Fakt opowiedziała nieco o swoim podejściu do małżeństwa.

Jedne kobiety miewają romanse, a inne, zakochawszy, się wychodzą za mąż. Ja jestem w tej drugiej grupie. Moje romanse zamieniały się w małżeństwa – wyznała gwiazda na łamach Faktu.

Beata Tyszkiewicz była związana ze sławnymi mężczyznami

Beata Tyszkiewicz miała trzech mężów, a jednym z nich był legendarny polski reżyser. Pierwszym wybrankiem serca aktorki był Andrzej Wajda, który już wtedy był szanowanym i znanym filmowcem. Wajda ożenił się z Tyszkiewicz, gdy miał 41 lat, jednak ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata, którego owocem jest córka Karolina.

Drugim mężem Tyszkiewicz był także reżyser – Witold Orzechowski. Aktorka przyznaje, że ich małżeństwo było szybkie i przypadkowe, toteż szybko postanowiła je zakończyć. Stara miłość nie rdzewieje, to przysłowie z pewnością tyczy się trzeciego małżeństwa aktorki z jej młodzieńczą miłością- Jackiem Padlewskim. On był rozwiedziony, ona miała kryzys w małżeństwie. Nie mogło stać się inaczej, para się pobrała, jednak przez wieczne zajętości i niewidzenie się ich małżeństwo również legło w gruzach. Wiedzieliście, że Beata Tyszkiewicz miała trzech mężów?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
fot. instagram.com @cyfrowypolsatnews.pl

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz?

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
facebook.com/b.tyszkiewicz.nieoficjlany.album

Aktorka była zamężna trzy razy.

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
wikipedia.org

Pierwszym mężem Beaty Tyszkiewicz był Andrzej Wajda.

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
instagram.com @polskiekino

Drugim mężem aktorki był reżyser Witold Orzechowski.

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
facebook.com/B.TYSZKIEWICZ.NIEOFICJALNY.ALBUM

Trzecim mężem Beaty Tyszkiewicz była jej młodzieńca miłość Jacek Padlewski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Czesław Niemen miał psychofankę. Uroiła sobie, że jest jego żoną i przesiadywała pod jego domem
  3. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność. 18-latka to kopia mamy
  4. Zdzisława Sośnicka dziś ma 74 lata i wciąż zachwyca urodą. Piosenkarka zdradziła, że jest zakochana
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju