Beata Tyszkiewicz: brat to jej oczko w głowie. Choć gwiazda przez lata nie wspominała o nim wiele, nie znaczy to, że nie jest jej bliski! Wręcz przeciwnie, dama wypowiada się o ukochanym bracie w samych superlatywach. Czym zajmuje się Krzysztof Tyszkiewicz?

Największa polska dama ma wiele sekretów. Brat do niedawna był jednym z nich! Gwiazda nie opowiadała o swojej relacji z rodzeństwem, wszystkich zaskoczyło więc gdy zaczęli razem pojawiać się publicznie. Jak się okazało, są ze sobą bardzo silnie związani! Beata Tyszkiewicz: brat jest dla niej niesamowicie ważny. Czym się zajmuje?

Beata Tyszkiewicz: brat jest jej bardzo bliski

Aktorka uważa się za bardzo mądrą i cudowną siostrę. Wrażenie jest odwzajemnione, bowiem brat Beaty Tyszkiewicz jest tego samego zdania. Bardzo ceni sobie zdanie siostry na każdy temat, a ich więź jest bardzo silna. Niestety Beata Tyszkiewicz na co dzień nie ma zbyt wielu okazji, by sprawdzić się w roli starszego rodzeństwa, gdyż Krzysztof Tyszkiewicz od wielu lat mieszka w Niemczech. Wyjechał do Hamburga w latach 60 i tam już został – założył rodzinę i robi karierę.

Beata Tyszkiewicz: brat odwiedza ją kilka razy do roku, a gwiazda bardzo ceni sobie ten czas. Rodzeństwo jest ze sobą bardzo mocno związane! Kim jest Krzysztof Tyszkiewicz i czym się zajmuje? 

Kim jest Krzysztof Tyszkiewicz?

Jedynym talentem w rodzinie nie jest Beata Tyszkiewicz: brat gwiazdy również spełnia się w kreatywnym zawodzie. Jest fotografem, a oprócz tego zajmuje się produkcją i reżyserią programów kulinarnych. Gotowanie jest jego wielką pasją. To siostra namówiła go na wydanie książki kulinarnej Trzy pory dnia. Wspólnie promowali ją w Dzień Dobry TVN, gdzie widać było, jak silna jest ich więź! Rodzeństwo jest ze sobą blisko od lat. We wspólnym wywiadzie dla Gali Beata Tyszkiewicz z czułością opowiadała o wspólnie spędzonym dzieciństwie. 

– Pytał mnie o wszystko. Nawet o to, czy coś lubi, a może nie lubi. Pytałeś mnie na przykład, jakie masz mięso na talerzu. Ja odpowiadałam, że cielęcinę, a ty dalej: Beata, czy ja lubię cielęcinę? Kiedy potwierdzałam, grzecznie zjadałeś. A jeśli mówiłam: Nie, nie lubisz, to nie wziąłeś mięsa do ust – wspomina aktorka.

Bliskie stosunki utrzymują do dziś, mimo że są skrajnie różni. Więź rodzeństwa jest godna pozazdroszczenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz: brat
facebook.com/B.TYSZKIEWICZ.NIEOFICJALNY.ALBUM

Beata Tyszkiewicz: brat jest jedną z najbliższych jej osób.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.