Beata Tyszkiewicz: choroba doskwierała aktorce przez wiele lat, jednak jak donosi dziennik Fakt ze zdrowiem gwiazdy jest coraz lepiej. Czy pierwsza dama polskiego kina ponownie zasiądzie w składzie jury programu Taniec z Gwiazdami? Wielbiciele aktorki z pewnością byliby zachwyceni!

Beata Tyszkiewicz dwa lata temu miała zawał, co mocno odbiło się na jej zdrowiu. Aktorka od tamtego czasu zrezygnowała z bycia jurorem w Tańcu z Gwiazdami, co więcej, całkiem usunęła się w cień show-biznesu. Fakt donosi, że ze zdrowiem gwiazdy jest coraz lepiej, a fani spekulują na temat jej powrotu do tanecznego show!

Beata Tyszkiewicz: choroba gwiazdy ustąpiła?

Beata Tyszkiewicz dwa lata temu miała zawał, co mocno nadszarpnęło jej zdrowie. Od tego feralnego zdarzenia gwiazda nie pojawiała się nigdzie publicznie, aktorką zajmowała się zaprzyjaźniona gosposia. Jak donosi Fakt, ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz jest coraz lepiej, o czym świadczy zrezygnowanie z pomocy gosposi.

– Zaprzyjaźniona pani robiła jej zakupy i sprzątała. Czasem też ugotowała obiad. (…) Niestety częsta obecność obcej osoby w domu, zaczęła irytować gwiazdę. Do tego Tyszkiewicz czuła się nieswojo, z tym że ktoś jej usługuje. Dlatego niedawno przekonała córkę, że nie potrzebuje już pomocy. Czuje się na tyle dobrze, że sama może wykonywać zwykłe domowe czynności. Poza tym lubi mieć zajęcie — donosi informator Faktu.

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat była ulubioną jurorką Tańca z Gwiazdami, jednak problemy ze zdrowiem zmusiły ją do rezygnacji z show. Czyżby poprawa formy gwiazdy skłoni ją do powrotu?

Beata Tyszkiewicz miała zawał

Beata Tyszkiewicz mimo słusznego wieku była bardzo aktywna zawodowo, oceniała uczestników w Tańcu z Gwiazdami, grywała w filmach. Dwa lata temu przeszła zawał, który pokrzyżował jej plany. Gwiazda trafiła do kliniki specjalistycznej w Aninie, gdzie przeszła operację, która na szczęście się udała.

Beata Tyszkiewicz: choroba gwiazdy bardzo zaniepokoiła córki aktorki, które odłożyły wszystkie swoje obowiązki na bok, aby móc zając się chorą mamą. Jedna z córek, Karolina Wajda w rozmowie z Pomponikiem wyznaje, że ze względu na poprzednie kłopoty zdrowotne wciąż trzyma rękę na pulsie.

– Ze względu na wcześniejsze kłopoty z sercem dmuchamy na zimne — powiedziała Karolina Wajda.

Mamy nadzieje, że Beata Tyszkiewicz szybko wróci do formy i już wkrótce będziemy mogli oglądać ją w roli jurora w Tańcu z Gwiazdami!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn Haliny Frąckowiak miał trudne dzieciństwo. Zrezygnował z nazwiska ojca
  2. Barbara Kurdej-Szatan poprawiała maturę! Stres przeżywała dwa razy
  3. Kim jest mąż Bogumiły Wander? Przystojny kapitan do dziś budzi zainteresowanie kobiet

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tyszkiewicz: choroba
wikipedia.org

Beata Tyszkiewicz: choroba pokrzyżowała jej plany.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDanuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
Następny artykułMężczyzna straszył bezdomnego kota. Szybko dostał nauczkę
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.