Beata Tyszkiewicz kilka lat temu miała poważne problemy ze zdrowiem. Tętniąca energią aktorka musiała przystopować z pracą i odejść z Tańca z Gwiazdami, ze względy na swój stan zdrowia. W tym ciężkim dla niej czasie mogła liczyć na swoje dwie córki. Stan aktorki był na tyle niestabilny, że dzieci „drżały o jej życie”. Co się stało z Beatą Tyszkiewicz i jak czuje się teraz?

Beata Tyszkiewicz ma 80 lat, a wciąż świetnie wygląda i zachwyca swoja pozytywną energią. Jak informuje portal pomponik.pl, kilka lat temu legendarna aktorka polskiego kina miała spore problemy ze zdrowiem, które bardzo zmartwiły jej córki. Gwiazda mogła liczyć na troskę swoich córek, które były przy niej w tych ciężkich chwilach. Co się przytrafiło Beacie Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz: problemy ze zdrowiem

Aktorka mimo upływu lat wciąż była aktywna zawodowo, grała w filmach i była jurorką Tańca z Gwiazdami. Nagle musiała znacznie ograniczyć swoje aktywności zawodowe, ze względu na problemy z sercem. Jak donosi portal pomponik.pl Beata Tyszkiewicz dwa lata temu przeszła zawał, jednak miała tyle szczęścia, że pilnie trafiła do specjalistycznej kliniki w Aninie, gdzie była operowana.

W tym niełatwym czasie mogła liczyć na wsparcie swoich dwóch, ukochanych córek: starszej Karoliny Wajdy oraz mieszkającej na co dzień w Szwajcarii Wiktorii Padlewskiej-Bosc. Operacja się udała, a aktorka czuje się świetnie, jednak córki Tyszkiewicz wciąż mają rękę na pulsie.

– Ze względu na wcześniejsze kłopoty z sercem dmuchamy na zimne – tłumaczy Karolina Wajda w rozmowie z pomponikiem.

Beata Tyszkiewicz: dzieci

Beata Tyszkiewicz była trzykrotnie zamężna, a owocem dwóch małżeństw są jej córki. Karolina Wajda, której ojcem jest pierwszy mąż aktorki – Andrzej Wajda oraz Wiktoria Padlewska-Boc, która jest owocem miłości Beaty Tyszkiewicz z Jackiem Padlewskim. Córki aktorki mają świetny kontakt ze swoją mamą. Starsza z nich 51-letnia Karolina Wajda mieszka w Polsce i często pojawia się na warszawskich salonach u boku znanej mamy.

Studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim, a przez kilka lat występowała w polskich filmach. Młodsza, 41-letnia Wiktoria Padlewska-Bosc mieszka ze swoim mężem i dziećmi w Szwajcarii, gdzie pracuje jako fotograf. Mimo że córki Beaty Tyszkiewicz są już dorosłe i mają swoje rodziny, zawsze znajdą czas dla swojej mamy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tyszkiewicz
instagram.com@plejadapl

Beata Tyszkiewicz miała problemy ze zdrowiem.