Beata Tyszkiewicz wraca do Tańca z Gwiazdami? Kto ma zastąpić innego jurora, Michała Malitowskiego? Nieobecność jednego z sędziów w nowej edycji programu wywołała falę pytań. Fani spekulują, kto pojawi się przy sędziowskim stole. Mamy oficjalny komentarz!

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami zaczęła się dwa tygodnie temu i od tamtej pory po internecie krąży wiele pytań. Wszystko za sprawą nieobecności jednego z jurorów, Michała Malitowskiego. Czy Beata Tyszkiewicz zastąpi swojego kolegę z planu i znów zasiądzie w jury? Mamy odpowiedź gwiazdy.

Beata Tyszkiewicz wróci do Tańca z Gwiazdami?

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat była niezaprzeczalną gwiazdą tanecznego show. Za sędziowskim stołem zasiadała przez 19 edycji! W ubiegłym roku musiała jednak zrezygnować z pracy na planie programu, co bardzo zasmuciło fanów. Dlaczego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami? Niestety spowodowały to kwestie zdrowotne. Aktorka w 2017 roku przeżyła zawał i musiała skupić się na swoim zdrowiu, praca na planie programu okazała się zbyt dużym wyzwaniem.

– Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od Tańca z gwiazdami. To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna – powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem.

Kto zastąpi Michała Malitowskiego?

Kiedy okazało się, że jeden z sędziów nie może pojawić się w najnowszej edycji programu, w sieci aż zawrzało od spekulacji. Michał Malitowski w wyniku ciężkiej kontuzji musi się obecnie skupić na powrocie do zdrowia i intensywnej fizjoterapii, nie może więc niestety brać udziału w nagraniach. Czy Beata Tyszkiewicz go zastąpi? Ukochana jurorka odpowiedziała:

– Wiem, że Michał ma kontuzję i nie ma go w jury programu, ale ja nie zastąpiłabym go. Nie widzę powrotu do Tańca z gwiazdami. Przynajmniej na razie – wyznała aktorka w rozmowie z Plejadą

Wygląda na to, że Polsat będzie musiał jeszcze poszukać godnego zastępcy Michała Malitowskiego. Na razie trzy osoby przy sędziowskim stole radzą sobie świetnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tyszkiewicz: mężowie
facebook.com/b.tyszkiewicz.nieoficjlany.album

Beata Tyszkiewicz przez lata była ulubioną jurorką tanecznego show!