Beata Tyszkiewicz: zdrowie gwiazdy wciąż jest w kiepskim stanie. Największa dama polskiego kina już jakiś czas temu zrezygnowała z pojawiania się publicznie i skupiła się na życiu poza błyskiem fleszy. Niedawno wyznała — czuję się niespecjalnie. Wielbiciele gwiazdy są pełni niepokoju. 

Niektóre gwiazdy od wielu lat wzbudzają powszechny zachwyt, a ich wielbiciele nie wyobrażają sobie hitowych produkcji bez ich udziału. Podobnie było w przypadku niekwestionowanej królowej polskiej sceny. Beata Tyszkiewicz: zdrowie gwiazdy przeszkodziło jej w powrocie do show-biznesu. Jak się dziś czuje?

Jak się czuje Beata Tyszkiewicz?

Widzowie pokochali ją w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie przez wiele lat zasiadała w jury. Za stołem jurorskim spędziła 13 edycji w stacji TVN, a w 6 kolejnych edycjach oceniała uczestników w programie pod zmienioną nazwą Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w stacji Polsat. Niestety w 2017 roku artystka przeszła zawał i musiała zrezygnować z wielu projektów zawodowych, by nabrać sił.

Lekarze dokonali wszelkich starań, by artystka wróciła do formy. Tyszkiewicz poinformowała o stanie swojego zdrowia w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium:

– Nie jest tak, jakbym sobie tego życzyła. Czuję się jeszcze niespecjalnie. Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, gdy przyjdzie wiosna — wyznała gwiazda.

Beata Tyszkiewicz: zdrowie gwiazdy daje o sobie znać

Beata Tyszkiewicz uznawana jest za pierwszą damę polskiego kina. Chociaż ukończyła tylko rok szkoły teatralnej, nie przeszkodziło jej to w zrobieniu zawrotnej kariery i osiągnięciu spektakularnego sukcesu. Najczęściej mogliśmy ją podziwiać w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Nie pojawiała się na deskach teatru, ponieważ podkreślała, że nie chciałaby przeżywać dramatu jednego bohatera każdego dnia.

Chociaż Tyszkiewicz musiała zrezygnować z udziału w tanecznym show ze względu na zdrowie, to okazuje się, że program jest wciąż bliski jej sercu: 

— Jestem ciekawe tego, co dzieje się w Tańcu z Gwiazdami. Zamierzam obejrzeć każdy odcinek — zdradziła na łamach tygodnika Twoje Imperium.

Mamy nadzieję, że Beata Tyszkiewicz wkrótce poczuje się lepiej! Życzymy jej dużo zdrowia! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz: zdrowie
Wikimedia Commons — Cezary Piwowarski

Program Taniec z gwiazdami przez lata był emitowany w telewizji TVN, a obecnie pod zmienioną nazwą Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w stacji Polsat.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGwiazdor Top Model udostępnił nagie zdjęcie! Fani są zachwyceni jego ciałem
Następny artykułIle zarabiają aktorzy serialu M jak miłość? Kwoty są potężne!