Bedoes: ile ma lat? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista — dojrzałe teksty i poważny wygląd znacznie utrudniają określenie wieku wschodzącej gwiazdy rapu! Po wydaniu wspólnej piosenki z Taco Hemingwayem jego sława urosła do tego stopnia, że wszyscy chcą wiedzieć o nim jak najwięcej. Wiek rapera może cię mocno zdziwić!

Borys Przybylski, bo tak naprawdę nazywa się ceniony raper młodego pokolenia, jest artystą dopiero kształtującym swoją osobowość sceniczną. Jednak nie oznacza to, że nie może się pochwalić sporym dorobkiem muzycznym, który utwierdza nas w przekonaniu, że o chłopaku będzie jeszcze głośno! Bedoes: ile ma lat? Tę i inne zagadki rozwiązujemy poniżej!

Kim jest Bedoes? 

Bedoes jest raperem, który zajmuje się również pisaniem tekstów. Urodzony w Bydgoszczy dość wcześnie zdobył uznanie na polskiej scenie muzycznej. Stało się tak głównie przez współpracę z wykonawcami takimi jak Quebonafide, Solar, Białas, czy uprzednio wymieniony Taco Hemingway!

Bedoes: ile ma lat?  

Ciężko w to uwierzyć, ale popularny raper ma dopiero 21 lat! Swoje dzieciństwo spędził na bydgoskim osiedlu Bartodzieje. Z pewnością duży wpływ na niego miała zarówno mama, jak i babcia. Młody chłopak wychowywał się bez ojca, co uważny słuchacz wyłapie w tekstach jego najpopularniejszych kawałków. Choć urodził się 21 kwietnia w 1998 roku, to my wciąż nie możemy uwierzyć w jego dorosłe podejście do branży, w której centrum znajduje się od 2012 roku, gdy podpisał kontrakt z wydawnictwem SB Maffija.  

Bedoes: ile ma lat młody artysta, kiedy zaczyna prezentować szerszej publiczności swoje teksty? Przybylski już w wieku 13 lat zaczął nagrywać swoje pierwsze piosenki, żeby dwa lat później, mając 15 lat, stworzyć mixtape Ganesha‚s Blessing i Gucci Watch. O tym, że muzyka jest dla niego jedną z najważniejszych rzeczy w życiu przekonał się, gdy specjalnie dla niej zrezygnował ze szkoły.

Tym samym zakończył pobieranie edukacji na etapie gimnazjum. Patrząc z perspektywy czasu, jego decyzje mogą mieć znaczący wpływ na dalszą karierę — której mu serdecznie życzymy!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Bedoes: ile ma lat
Fot.: bedoes2115/ Instagram 

Bedoes: ile ma lat? Młody wiek rapera może być niemałym zaskoczeniem.