Connect with us

Lifestyle

Bestia! Uderzała niemowlęciem o ziemię, dusiła i pozostawiła na mrozie. „Nie żałuję”

Opublikowane

-

uderzała niemowlęciem o ziemię

Matka-Bestia wyniosła swoje dziecko na dwór, uderzała niemowlęciem o ziemię, przydusiła i zostawiła na mrozie. Zapytana, czy żałuje swojego czynu, odpowiedziała: „Nie żałuję, spier…aj”.

36-letnia Jolanta K. z Nowej Wsi koło Włocławka pewnej nocy obudziła się i dokonała morderstwa na swoim dziecku. Wyjęła miesięczne niemowlę z łóżeczka i wyniosła na dwór. Następnie dwukrotnie uderzyła dzieckiem o zamarzniętą ziemię, a potem jeszcze przydusiła. Przykryła je szlafrokiem i jak gdyby nigdy nic wróciła do domu. Małą Lenkę o godzinie 5 nad ranem znalazła babcia. Dziecko było już sztywne. Zamarzło na 10-stopniowym mrozie. Matka Jolanty K. przyznała, że ta leczyła się na depresję.

ZOBACZ TEŻ: Bohater polskiego mema pomógł wystrzelić kabriolet w kosmos

Wstrząsająca odpowiedź Jolanty K.

Jolanta K. została aresztowana. Sąd nie miał wątpliwości, że powinna zostać zatrzymana do czasu rozprawy. Nie dość, że kobieta z największym okrucieństwem zabiła własną córkę, to w ogóle tego nie żałuje. Na korytarzu Sądu Rejonowego w Radziejowie została zapytana przez dziennikarzy „Super Expressu”, czy żałuje, odpowiedziała: „Nie żałuję, spier…aj”.

ZOBACZ TEŻ: Chłopczyk z zespołem Downa został „twarzą” Gerbera

Kobieta jeż już matką dwójki dzieci, ale jednym z nich opiekuje się babcia, a drugie ma rodzinę zastępczą.

Źródło: o2.pl

komentarze

Reklama

Lifestyle

Gejowski pocałunek olimpijczyka na żywo. „Miłość to miłość”

Opublikowane

-

Gejowski pocałunek olimpijczyka

Ta scena podczas zimowych igrzysk w Pjongczangu wywołała burzę. W relacji możemy zobaczyć gejowski pocałunek olimpijczyka i jego chłopaka. „Miłość to miłość” – komentuje zawodnik. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Skandal! Robaki w pizzy Da Grasso. Kobieta po zjedzeniu pizzy prawie poroniła

Opublikowane

-

robaki w pizzy Da grasso

Obrzydliwe! Jedna z klientek popularnej w Polsce sieci pizzerii Da Grasso znalazła w swojej pizzy robaki! Ten widok naprawdę przyprawia o mdłości. Inna kobieta twierdzi natomiast, że po zjedzeniu pizzy prawie poroniła. Na reakcje przedstawicieli firmy nie trzeba było długo czekać.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Postawił jej ultimatum. Schudła 57 kg, aby zasłużyć na oświadczyny

Opublikowane

-

musiała schudnąć, żeby zasłużyć na oświadczyny

Musiała schudnąć, żeby zasłużyć na oświadczyny. Każdy powód jest dobry, aby zadbać o siebie, ale ten chyba nie brzmi najlepiej.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy