Ten związek jest wart miliardy dolarów. Od początku unikają rozmów o sobie, rzadko publikują prywatne zdjęcia, pokazują tylko to – na co sami mają ochotę. To głównie dzięki chronieniu prywatności, ale także niebywałemu talentowi i smykałki do interesów, jest to jedna z najbogatszych par światowego show-biznesu. Chodzi nam oczywiście o związek Beyonce i Jay-Z. 

Są razem już od 2001 roku, jednak poznali się kilka lat wcześniej, gdy Beyonce miała zaledwie… 15 lat! Jednak Jay-Z zdradził później w wywiadzie dla kolorowego magazynu, że nie było mu łatwo zainteresować sobą młodą piosenkarkę.

Beyonce i Jay-Z historia miłości

Była czarującą dziewczyną, do której trudno mi było dotrzeć. Musiałem pokazać się jako szarmancki facet, aby zwróciła na mnie uwagę. – przyznał

Kilka lat później nagrali swój pierwszy wspólny duet, piosenkę 03 Bonnie And Clyde, by już roku później wydać kolejną kolaborację Crazy in Love, która dostała nagrodę Grammy w dwóch kategoriach.

via GIPHY

Już wtedy cały show-biznes huczał od plotek na temat romansu Bey i Jay-Z – tytuł nagranej przez nich piosenki tylko dodatkowo podgrzał atmosferę.

Krążą plotki, że Beyonce zakochała się w Jay-Z, ponieważ ten pozował przy niej na „prawdziwego gangstera”. 

W 2008 para wzięła ślub. Przez kilka miesięcy informacja o ceremonii, nie wyciekła do mediów. W późniejszych wiadomościach dowiedzieliśmy się jedynie, że wszystko miało miejsce w Nowym Jorku.

W 2014 roku podczas trasy koncertowej On The Run Tour państwo Carter położyli swoich fanów na łopatki. Pokazali podczas wykonania piosenki Young Forever/Helo fragmenty nagrań ze swojego ślubu, jak również Beyonce, która była w pierwszej ciąży ze swoją córeczką Blue Ivy.

Wszystkie media pisały o tym, że Carterowie oszukali fanów, a ich idolka nigdy nie była w ciąży, twierdzili, że ich córkę urodziła surogatka. Tym nagraniem zamknęli buzie wszystkim, którzy uważali, że piosenkarka oszukiwała opinię publiczną przez 9 miesięcy.

Magazyn Forbs

Jak oficjalnie ogłosił magazyn Forbes, w maju 2017 ich wspólne zarobki przekroczyły miliard dolarów !

Beyonce wydała 6 albumów solowych, w tym dwa albumy wizualne. Jay-Z ma ich na koncie, aż 13. Ich biznes opiera się również na perfumach sygnowanych ich nazwiskiem, kolaboracjach odzieżowych m.in. z Top Shopem. Jay-Z dodatkowo jest również właścicielem serwisu streamingowego Tidal.

via GIPHY

Medialna afera

W 2014 wybuchła afera do sieci wyciekło nagranie, na którym siostra Beyonce – Solange bije Jay-Z w windzie. Szybko wyszło na jaw, że Solange miała dobry powód. Jay-Z zdradzał swoją żonę. W 2016 roku Beyonce wydała szósty album Lemonade, na którym rozlicza się ze swoim mężem. Dopiero w 2017 Jay-Z na płycie 4:44 odniósł się do całej sprawy, przyznając, że zdradzał żonę.

Para najwyraźniej poradziła sobie z kryzysem, ponieważ w połowie czerwca 2017 roku- zostali oni  rodzicami bliźniaków, dzieciom nadane zostały imiona Rumi i Sir.

Teraz polscy fani nie mogą się doczekać, 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert, w ramach trasy OTR II. Beyonce wraz z mężem dadzą bez wątpienia niezapomniane show, które pozostanie w głowach fanów na lata.

Ciekawostką jest, że wcześniej Beyonce w Polsce była tylko raz – w ramach Orange Warsaw Festival w 2013 roku.

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kapsaicyna – dla jednych niebo dla innych piekło
  2. Jesteś alergikiem? Mamy dla ciebie praktyczne rady
  3. Ile zarabia Beata Kozidrak? Niewiarygodne!

 

Poprzedni artykułKsiężna Kate i Meghan Markle muszą TO zabierać w podróż. O co chodzi?
Następny artykułAneta Zając pokazała przerażające zdjęcie. Co się stało?