Bez makijażu Agata Młynarska prezentuje się olśniewająco. Polska dziennikarka zachwyciła fanów swoim wyglądem. Czas postanowił się dla niej zatrzymać. 55- latka najnowszym zdjęciem w całkowicie naturalnym wydaniu wywołała lawinę komentarzy. Jak wino, pisali oczarowani obserwatorzy.

Agata Młynarska to ulubienica publiczności i jedna z najbardziej cenionych polskich prezenterek i osobowości telewizyjnych. Od jakiegoś czasu kobieta publikuje w sieci coraz więcej zdjęć i nie stroni od dzielenia się z fanami swoją prywatnością. Najnowsze selfie, które opublikowała na Instagramie, zachwyciło fanów. Przy okazji pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który dostała od synowej.

Bez makijażu Agata Młynarska zachwyca 

Agata Młynarka to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 80 tysięcy obserwatorów. 55-latka z prędkością światła odpowiada na komentarze fanów niemalże pod każdym postem. Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu, wywołało istne poruszenie i salwę zachwytu. Wszystko za sprawą powalającego wyglądu polskiej prezenterki.

-Piękny poranek w nowym szlafroku od synowej, żony Tadzia (…) Sylwio najdroższa, wspaniałą robotę robicie. Jestem dumna z Ciebie. A taki szlafrok to sama frajda. Piękny, wygodny, stylowy i… sexi– napisała aktorka na swoim Instagramie.

Tym razem jednak fani o wiele bardziej niż na wyjątkowym prezencie, który otrzymała, skupili się na jej wyglądzie.

Agata Młynarska Bez makijażu instagram.com @agata_mlynarska[/caption]

Bez makijaży Agata Młynarska prezentuje się olśniewająco. 

Agata Młynarska
instagram.com @agata_mlynarska

Fani byli zachwyceni jej wyglądem i nie szczędzili komentarzy. 

Agata Młynarska Bez makijażu
instagram.com @agata_mlynarska

Prezenterka telewizyjna jest ulubienicą telewidzów.

Poprzedni artykułKotek leżał w śmietniku. Przez jego wygląd, ludzie brzydzili się go dotknąć
Następny artykułDagmara Kaźmierska nie zawsze pływała w luksusach. Ciężko uwierzyć, czym się kiedyś zajmowała
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.