Mamy dla was nieco inny, oryginalny horoskop. Jeżeli wydaje się wam, że zawsze czytacie o swoim sukcesie, nowej miłości i awansie, to chyba jesteście tu pierwszy raz! 

Nasz horoskop prawdę ci powiem, a dziś na tapetę bierzemy znaki, które na pewno nie osiągną sukcesu. Jeżeli się do nich zaliczasz, lepiej już teraz sobie odpuść. Nic z tego nie będzie 😉

Bezczelny horoskop [4.06-10.06]

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Barany są wyjątkowo uparte, ale zdecydowanie bardziej niż baran psuje do nich „osioł”. Nie da się tobie nic wytłumaczyć ani niczego przedyskutować. Lubią myśleć, że są lepsze od nich – nie wiadomo z jakiego powodu. Niestety – żadnych sukcesów na horyzoncie. Jesteś dupkiem 😉

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ludzie spod tego znaku, a zazwyczaj mężczyźni w ogóle nie osiągają dojrzałość ani emocjonalnej ani mentalnej. Nie lubi pracować i najchętniej cały dzień dłubałby w nosie. Sukces murowany.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Ludzie spod tego znaku mają duże skłonności do używek. Zarówno narkotyków, jak i papierosów. To idealni pozoranci, udają, że pracują, udają, że cię lubią i udają, że cokolwiek wiedzą.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Urodzeni pod tym znakiem zazwyczaj są ociężali umysłowo. Nic nie da się im wytłumaczyć. Mówisz nie rób – zrobi, mówisz bądź na czas – nie będzie. Panna w prawo, reszta świata w lewo. Na szczęście nie są długowieczni, więc może nie będziecie mieli szczęścia na nich trafić.

Strzelec  (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelce są energiczne i pewne siebie. Są również maksymalnie irytujące i przemądrzałem. Nikt z tobą nie wytrzyma więc nie buduj relacji w pracy i tak cię zwolnią. Jedyną radą dla ciebie jest po prostu zamknięcie się i zajęcia się obowiązkami. Naprawdę nikt, nie chce cię słuchać.

Wodnik (20 stycznia – 18 luty)

Przykro mi przyjacielu, ale w gwiazdach masz zapisaną porażkę. Jeżeli wydaje ci się, że te żałosne podrygi coś ci dadzą – mylisz się. Masz duszę twórczą i kreatywną, ale artyście zazwyczaj przymierają głodem. Ty gwiazdą kina nie zostaniesz, spokojnie 😉

via GIPHY

ZOBACZ TEŻ:

  1. 5 błędów w malowaniu ust, które popełnia WIĘKSZOŚĆ kobiet
  2. Kate Middleton pierwsza złamała wszystkie zasady! Pokazała się NAGO
  3. Muniek Staszczyk w żałobie. Śmierć zabrała osobę, którą kochał

 

Poprzedni artykułChcesz mieć Hollywoodzki uśmiech? Mamy sposób na białe i zdrowe zęby
Następny artykułGarderoby i toaletki polskich blogerek ZWALAJĄ Z NÓG