Bezdomny pies był bardzo zdeterminowany, by dogonić jadący autobus. Gdy kierowca zatrzymał się, życie czworonoga zupełnie się odmieniło. To historia, która ściska za serce!

Jaypee Barcelina, wsiadając do autobusu w Quzeon City na Filipinach, zupełnie nie spodziewała się tego, co wydarzyło się chwilę później. Kobieta była świadkiem niezwykłego zajścia, w którym główną rolę odegrał… bezdomny pies i kierowca pojazdu.

Nadjeżdżający autobus

Niewielki pupil spokojnie siedział na chodniku, tuż obok przystanku. Brak obroży wskazywał, że zwierzę nie ma swojego właściciela.

– Gdy autobus zaczął odjeżdżać, zauważyłam, że pies próbuje go dogonić. – opisuje Jaypee.

Ogromna determinacja

Bezdomny pies sześciokrotnie (!) próbował się dostać do wnętrza pojazdu. Niestety, bez skutku. Kierowca autobusu nie wykazywał zbytniej chęci do odbycia wspólnej przejażdżki z czworonogiem:

– Mężczyzna za kierownicą, choć widział zwierzaka, początkowo nie chciał go wpuścić. Tu, na Filipinach, rzadko widuje się pupili, którzy jeżdżą komunikacją miejską. – powiedziała Barcelina.

Bezdomny pies w podróży

Z czasem serce kierowcy zmiękło. Zdecydował się zatrzymać autobus, by zwierzak mógł do niego wsiąść. Pies nie wskoczył do środka od razu. Zamiast tego stał spokojnie, czekając na pozwolenie. 

Zmęczony gonitwą pupil w końcu dostał się do wnętrza pojazdu. 

– Psinka usiadła na jednym z siedzeń i momentalnie zasnęła. Po skończonej trasie wcale nie chciała opuścić pojazdu. Kierowca autobusu zdecydował się ją przygarnąć. Życie czworonoga zupełnie się odmieniło – mówi portalowi thedodo.com Barcelina.

Zobacz nagranie:

 

Bezdomny pies
thedodo.com

Zdeterminowany pies gonił odjeżdżający autobus. Niestety, nie był w stanie wsiąść do wnętrza pojazdu.

1
2
Poprzedni artykułDominika Gwit to najbardziej pozytywna osoba jaką znamy. Wideo, na którym tańczy to HIT!
Następny artykułKatarzyna Dowbor – WIEK, WZROST, MĄŻ, SYN
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.