Bezdzietność nieustannie wzbudza wielkie emocje wśród różnych grup społecznych. Przynajmniej tak uważają szczęśliwe matki kilkorga dzieci. Dla nich ten fakt jest niezrozumiały i co najmniej dziwny. Nie oszukujmy się: posiadanie dzieci jest indywidualną decyzją każdej pary. Nikt nie może zmusić drugiego człowieka do bycia rodzicem. Tego najwidoczniej nie potrafiła zrozumieć pewna kobieta…

W dzisiejszych czasach nie wszystkie pary mają dzieci — to wiedzą chyba wszyscy. Część z nich czeka na właściwy moment, inni z wielu różnych przyczyn nie mogą zostać rodzicami, a jeszcze inni po prostu się na to nigdy nie decydują — to przecież tylko i wyłącznie ich wybór. Teoretycznie tak, lecz w praktyce wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Bezdzietność dla kobiety była czymś niezrozumiałym

Pewna szczęśliwa matka postanowiła udać się ze swoim 3-letnim dzieckiem na wycieczkę do Disneylandu. Chłopiec był tym faktem naprawdę zachwycony. Wszystko wydawało się takie nowe i ciekawe! Tego jednak nie można powiedzieć o jego matce…

Kobieta zamiast maksymalnie wykorzystać czas ze swoim synkiem, wolała denerwować się na bezdzietne pary, które nie wiadomo po co wybrały się do tego miejsca! Finalnie z wyprawy wróciła naprawdę rozwścieczona.

Wpis na Twitterze

Wpis kobiety w sieci odbił się głębokim echem. Internautki nie mogły uwierzyć w to, co właśnie zobaczyły. Okazuje się, że według matki millenialsi nie mają prawa wejść do Disneylandu. Jej wytłumaczenie jest naprawdę… absurdalne i komiczne. 

To denerwuje mnie to GRANIC MOŻLIWOŚCI! Kiedy widzę BEZDZIETNE PARY W DISNEYLANDZIE. To rodzinny park rozrywki! Mimo to ci NIEDOJRZALI millenialsi TRWONIĄ PIENIĄDZA NA BEZUŻYTECZNE PIERDOŁY! Nie mają pojęcia, jakie to SZCZĘŚCIE i RADOŚĆ dla MATKI, KTÓRA KUPUJE SWOIM DZIECIOM ZABAWKI I PREZENTY! NIGDY NIE DOŚWIADCZĄ, JAKIE TO WYKAŃCZAJĄCE, GONIĆ ZA SWOIM 3-LETNIM DZIECKIEM PODCZAS GDY INNI GAPIĄ SIĘ NA CIEBIE I ZAKŁADAJĄ, ŻE JESTEŚ ZŁĄ MATKĄ!  — napisała kobieta na Twitterze (pisownia oryginalna)

To tylko fragment wiadomości, którą umieściła kobieta na Twitterze. Nie kryła swojego oburzenia i jak możemy wywnioskować po jej emocjonalnym wpisie, nie pała sympatią do bezdzietnych par. Nie warto jednak kierować się jej podejściem — ważne, by każdy podejmował decyzje za siebie i nie oceniał wyborów innych ludzi. Pamiętajmy o tym, gdy po raz kolejny spojrzymy krzywo na kogoś na ulicy lub… w Disneylandzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bezdzietność
twitter.com @Jen @ Con Drop

Kobieta nie kryła swojego oburzenia. Włączony Caps Lock dodatkowo podkreśla jej wściekłość.

Bezdzietność
Unsplash.com @xaviermoutonphotographie

Bezdzietność dla kobiety jest czymś nienormalnym!

Bezdzietność
Unsplash.com @mrrrk_smith

Posiadanie dzieci powinno być indywidualną decyzją każdego z nas!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wstajesz o tej godzinie? To znaczy, że będziesz szalenie bogata i szczęśliwa!
  2. Teściowa zgotowała synowej koszmar. „Gdy zamieszkaliśmy z nią po ślubie, zaczęło się prawdziwe piekło”
  3. Gdzie najlepiej siedzieć w samolocie? Oto najbezpieczniejsze miejsca
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułZaręczyny zostały przerwane przez… psa. Zwierzak pospieszył parze z gratulacjami
Następny artykułIle emerytury ma Maryla Rodowicz? To może być zaskoczeniem dla fanów wokalistki
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.