Bezpański pies próbuje pomóc swojemu nowo poznanemu koledze. Bohaterski czyn zakończony sukcesem — pitbull oficjalnie stał się wolnym psem. To, co wydarzyło się później, wzrusza i rozśmiesza jednocześnie!

Bezpański pies, stały bywalec okolicy, przechadzał się po swoim terenie. Zauważył, że inny pies stoi przywiązany do słupa. Rzucił się na smycz i szarpał nią bez opamiętania. Zachował się po przyjacielsku i z wielką odwagą. Wiedział, że historia zakończy się happy endem, ale nie spodziewał się takiego obrotu spraw. 

Bezpański pies — bohater psiej społeczności

Dimitri Timchenko, świadek całego zdarzenia, podczas wyjścia do sklepu spotkał się z niecodziennym zachowaniem psa. Przed budynkiem stał przywiązany do ogrodzenia pies rasy pitbull, który grzecznie czekał na swoją Panią robiącą zakupy. Po chwili pojawił się czworonożny wybawca pitbulla, który brawurowo wkroczył do akcji. Zaczął szarpać i ciągać za smycz w celu uwolnienia, w jego opinii biednego, psiaka. Rosjanin wspomina, że widział bohatera nie raz i mówi o nim jako o bardzo inteligentnym psie, który wie jak używać przejścia dla pieszych i zna zasady prawidłowego funkcjonowania na ulicy. 

Akcja zakończona sukcesem

Dzięki wysiłkowi, który włożył w urwanie smyczy, wyzwolił swojego kolegę z niewoli. Kiedy to bezpański pies i czworonożny przyjaciel mogli oddalić się już w stronę szczęśliwej wolności, Dimitri postanowił zareagować. Wszedł do sklepu, aby znaleźć właścicielkę pitbulla. Psiak wykazał się wielkim, złotym sercem. Nie ma na świecie wielu takich jak on. Mamy nadzieję, że bezpański pies nie pozostanie długo bezdomnym — zasługuje przecież na wiele miłości, za którą na pewno odwdzięczy się wiernością i oddaniem.

Zobacz wideo:

 

Zobacz zdjęcia: 

bezpański pies
instagram.com – @natasha_nvrs

Bezpański pies ruszył na pomoc zniewolonemu Pitbullowi.

bezpański pies
instagram.com – @natasha_nvrs

Szybko odgryzł smycz od ogrodzenia i uwolnił kolegę. 

bezpański pies
instagram.com – @natasha_nvrs

Okazało się, że Pitbull czekał na swoją Panią, która robiła zakupy w sklepie. No cóż, chociaż zyskał wiernego przyjaciela!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne warunki transportu krów w Katowicach. „Znaleziono trzy martwe zwierzęta”
  2. Ciężarna suczka była głodzona przez właściciela. Gdy urodziła szczeniaki, wyrzucił ją i pieski na bruk
  3. Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od lat. Jego reakcja chwyta za serce
  4. Chciała zemścić się na byłym, głodziła ich wspólnego psa. Ledwo przeżył
  5. Jak uspokoić psa podczas burzy? 6 wskazówek, które pomogą tobie i pupilowi

Źródło: thedodo.com, podaj.to

Poprzedni artykułPLNY LALA x SpongeBob. Najnowsza kolekcja, którą pokochają fani kreskówek
Następny artykułZnamy oficjalny skład jurorów „The Voice Kids”! Kogo zobaczymy w roli trenerów?
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.