Klasyka w makijażu jest zawsze w modzie, ale może warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa? Biały eyeliner może być w tym temacie świetnym kompromisem. Jak się nim malować? Jakie daje efekty na oku? Do jakiej urody pasuje?

Biały eyeliner – jakie daje efekty?

Chociaż kolor (lub jego brak) może początkowo wydawać się odrobine zbyt odważny, szybko przekonasz się, że warto wprowadzić go do swojej makijażowej rutyny! 

Biały eyeliner nie tylko sprawi, że ​​Twoje oczy wyglądają na większe, ale także na bardziej wypoczęte. Usunie wszelkie oznaki kaca, alergii, zmęczenia. Niezależnie od odcienia Twojej skóry. 

Biały eyeliner – jak się nim malować?

Teraz, gdy wiesz, co biały eyeliner może zrobić dla Twoich oczu, oto kilka propozycji, jak najlepiej go nosić.

1. Na linii wodnej.

Po prostu delikatnie obrysuj linię wodną (część tuż nad dolnymi rzęsami, najbliżej gałki ocznej). W ten sposób natychmiast rozświetlisz i optycznie powiększysz oczy.

biały eyeliner
fot. www.instagram.com/minahil.fatima

2. Kocie oko.

Pomaluj górną powiekę białym eyelinerem, a w zewnętrznym kąciku pociągnij kreskę  w kierunku góry. Uzyskasz w ten sposób oryginalny wygląd i pięknie podkreślisz spojrzenie.

fot. www.instagram.com/adriannymaquiagens/

Biały eyeliner – produkty, które polecamy.

Honest Beauty Eye-liner

Śmiało wybierz ten produkt, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z eye-linerem. Produkt ten ma cienką, końcówkę, która jest łatwa w użyciu i nie rozmazuje się. Płynna formuła sprawia, że namalowanie cienkich, precyzyjnych linii nie będzie dla Ciebie problemem.

fot. www.douglas.pl

Max Factor Colour X-Pert Waterproof Eyeliner Wodoodporny Eyeliner w pędzelku

Dobry nie musi wcale oznaczać drogi, a ten biały eyeliner jest tego dowodem. Jest nie tylko w dobrej cenie, ale także wygodny w użyciu i bardzo trwały.

fot. www.flaconi.pl

LINE ART MATTE EYELINER MATOWY EYELINER W PISAKU

Płynne eye-linery mogą być czasem trudne w aplikacji, szczególnie, jeżeli nie jesteś wprawiona w ich użyciu. Delikatna końcówka tego kosmetyku sprawia, że ​​jest ona precyzyjna i łatwa w użyciu. Przesuwa się bez przerywania ciągłości, dzięki czemu możesz tworzyć najczystsze i najostrzejsze linie.

fot. www.mintishop.pl

Poprzedni artykułSzampon oczyszczający – kiedy i dlaczego go stosować?
Następny artykułAgata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym
Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Współpracowała z najlepszymi polskimi projektantami i markami kosmetycznymi. Studiowała projektowanie ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Od wielu lat współpracuje z markami Maniewski, Farmagan i Davroe. Dba o fryzjerski sektor beauty największego wydarzenia modowego w Polsce - Katowice Fashion Week. Posiada szeroką, teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Uczestniczyła w wielu szkoleniach fryzjerskich u najlepszych specjalistów w Polsce.