Bianca Devins została brutalnie zabita. Zamordował ją chłopak, który po dokonaniu zbrodni udostępnił zdjęcie  ciała w internecie. Mimo szybkiej interwencji część użytkowników zdążyła skopiować przerażającą fotografię i podać dalej. Czy sprawca został już ujęty? Śledczy poznali powód, dlaczego zrobił coś tak strasznego? Rodzina wydała poruszające oświadczenie, w którym ujawniła nieznane dotąd szczegóły. Znamy jego treść!

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Ameryką i szybko stała się głośna również poza granicami kraju. Bianca Devins zginęła przerażającą śmiercią z ręki osoby, którą uważała za godną zaufania. Dlaczego partner nastolatki zdecydował się popełnić tak makabryczny czyn? Mężczyzna zdążył wykonać przerażające zdjęcie zmasakrowanych zwłok i rozpowszechnić za pośrednictwem popularnej aplikacji. Następnie zdecydował się na kolejny szokujący krok, który może poważnie wpłynąć na dalszy przebieg śledztwa. Czy sprawca został już ujęty? Rodzina wyjawiła prawdę o ostatnich godzinach jej życia. Nic nie zapowiadało, że może dojść do tragedii. 

Jak zginęła Bianca Devins?

Bianca Devins została odnaleziona martwa 13 lipca 2019 roku w swoim domu w Utica. W chwili śmierci miała zaledwie siedemnaście lat, a jej morderca — dwadzieścia jeden. Do morderstwa prawdopodobnie doszło w sobotę. 

Jak zginęła Bianca Devins? Nastolatka została zamordowana przez swojego chłopaka, Brandona Clarka. Tamtego dnia para była umówiona na wspólne wyjście do kina. W pewnym momencie między parą doszło do kłótni z nieznanego powodu i to właśnie sprzeczka miała sprawić, że mężczyzna zdecydował się zamordować młodą dziewczynę. Bianca Devinis zginęła w wyniku poderżnięcia gardła. Jak informuje wp.pl, ofiarę odnaleziono z odciętą głową. Nie wiadomo, czy dekapitacja nastąpiła już po śmierci, czy w wyniku zbyt głębokiego cięcia. 

Brandon Clark zdecydował się osobiście poinformować policję o tym, co zrobił. Po wykonaniu telefonu mężczyzna podjął próbę odebrania sobie życia poprzez zadanie sobie ran nożem. Został przewieziony do szpitala, a śledczym pozostaje czekać, aż wróci do sił. W sobotę wieczorem 21-latek zdążył udostępnić zdjęcie zmasakrowanych zwłok partnerki za pośrednictwem kanału Discord. Mimo że profil mordercy został usunięty, fotografia nadal krąży wśród internautów. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim była Bianca Devins?

Bianca Devins była amerykańską influencerką. Jak ustalił portal wp.pl, przed śmiercią jej profil na Instagramie obserwowało ponad trzydzieści pięć tysięcy użytkowników. Od dnia tragedii ta liczba wzrosła już do ponad trzydziestu ośmiu tysięcy, a ustawienia konta zostały zmienione na prywatne.  

Bliscy tragicznie zmarłej nastolatki zdecydowali się na wydanie oficjalnego oświadczenia. Zdementowali też plotki, jakoby znajomość z Brandonem Clarkiem miała być tylko przelotną miłostką influencerki. Przyznali, że mężczyzna już od dawna pozostawał bliskim przyjacielem całej rodziny i cieszył się ich wielkim zaufaniem. Prawdopodobnie będzie odpowiadał za popełnienie morderstwa drugiego stopnia

Składamy kondolencje rodzinie zamordowanej dziewczyny.

bianca devins
fot. instagram.com

W chwili śmierci Bianca Devins miała zaledwie siedemnaście lat.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mezo zostanie ojcem! Raper i Weronika Radzimowska spodziewają się dziecka
  2. Jak się pozbyć wąsika? Garść przydatnych informacji
  3. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  4. Jak się pozbyć wąsika? Garść przydatnych informacji
  5. Gwiazda „Rancza” pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Prawie jej nie rozpoznaliśmy

źródła: onet.pl, wp.pl, plotek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.