Biedronka prowadzi dochodzenie. Jeżeli skorzystałeś z ostatniej, weekendowej mega promocji w tej sieci handlowej, możesz liczyć się ze sporymi konsekwencjami. Podczas Białych Nocy doszło do ogromnej pomyłki, przez którą sklep może liczyć straty nawet w milionach złotych. Klienci wpadli w istny szał. 
 
W ostatnim czasie Biedronka zaskoczyła swoich klientów licznymi promocjami. Niestety, okazało się, że podczas jednej z nich doszło do pomyłki w systemie, przez co rabat zamiast na trzy najtańsze, naliczany był na trzy najdroższe artykuły. Jak podaje portal Wiadomoscihandlowe.pl, siec prowadzi wewnętrzne dochodzenie w sprawie. Niektórzy mogą mieć spore kłopoty.
 
 
 
Feralna promocja w Biedronce
 
Promocja Biedronki, która miała miejsce od północy 26 kwietnia do godziny 6 rano, zakładała, że każdy z klientów otrzyma 3 najtańsze produkty za darmo. Niestety, lub stety dla kupujących, system zaczął naliczać rabat dla trzech najdroższych. Informacja szybko poszła w eter, a do sklepu zaczęły nadciągać całe tłumy.
 
 
Jak donosi portal, w akcji wzięli udział pracownicy, a nawet kierownicy niektórych sklepów sieci Biedronka. To właśnie oni muszą liczyć się z najpoważniejszymi konsekwencjami. 
  1. Dramatyczne relacje z miejsca poszukiwań Kacpra Błażejowskiego. Mieszkańcy zabrali głos
  2. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny
  3. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

Pracownicy Biedronki przyłapani na kamerach

Okazuje się, że Biedronka z łatwością może sprawdzić, który z pracowników sklepu pokusił się na skorzystanie z feralnej promocji. Wszystko zostało uwiecznione na kamerach.

Ponieważ pracownicy nie mogą działać na niekorzyść swojego pracodawcy, bezpodstawnie wzbogacić się jego kosztem czy niekorzystnie rozporządzać jego mieniem, Biedronka może wyciągnąć spore konsekwencje z ich zachowania. Niewykluczone, że pracownicy będą musieli oddać sklepowi towary. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

biedronka
fot. MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS GDANSK/east news

Biedronka wszczęła dochodzenie w sprawie ostatniej feralnej promocji. Pracownicy, którzy postanowili na niej skorzystać, muszą liczyć się z konsekwencjami. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne wieści z pogotowia. Nie żyje ratownik medyczny, nieoficjalnie mówi się o jednej przyczynie
  2. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić
  3. Darmowe leki mogą trafić do wielu Polaków. Jest tylko jeden szczegół, o którym należy wiedzieć
  4. Znudził ci się zwykły rosół? Mamy przepis, dzięki któremu zaniemówisz z wrażenia, a nie wymaga wiele pracy
  5. Filip Chajzer znowu próbuje być zabawny. Internauta: ”Bardziej żenującym się już nie da być”
  6. Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmową

źródło: Wiadomoscihandlowe.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.