Biedronka nagrodzi niektórych pracowników premią. Jak podaje portal Money.pl, kwota jest czterocyfrowa. Kto może liczyć na bonus? Jest to uczciwe i zasadne wyróżnienie – skomentwał prezes grupy Jeronimo Martins, Pedro Soares dos Santos. 
 
Cisi bohaterowie, którzy na co dzień mierzą się z niewidzialnym wrogiem, jakim jest koronawirus i działają na rzecz społeczeństwa, to nie tylko służba zdrowia. Biedronka postanowiła nagrodzić swoich pracowników za pracę w trakcie pandemii. Niektórzy z nich mogą liczyć na całkiem sporą premię. 
 
 
Biedronka nagradza pracowników
 
Na czas epidemii koronawirusa wiele działających w Polsce sieci handlowych postanowiło zmienić swoje godziny otwarcia – wszysto to po to, by ułatwić życie swoim klientom. Gdyby nie dostawcy, kasjerzy, czy magazynierzy, którzy codziennie swoją pracą służą całemu społeczeństwu, moglibyśmy mieć całkiem spory problem. Biedronka nagrodzi ich trud i przyzna swoim pracownikom pieniężne nagrody. 
 
 
Jak udało się dowiedzieć portalowi Money.pl, Biedronka wypłaci niemałe premie wraz z wynagrodzeniem za kwiecień. Jednak, jak się okazuje, aby zostać nagrodzonym za swoją pracę, trzeba spełnić pewne wytyczne. Kto otrzyma bonus i ile wynosi? 
 
Żyjemy w bardzo trudnych czasach. Jest to uczciwe i zasadne wyróżnienie – napisał w liście do pracowników prezes grupy Jeronimo Martins, Pedro Soares dos Santos. 
  1. Czy sklep może nie przyjąć gotówki? Przepisy są niejasne, wyjaśniamy
  2. Zapadła decyzja ws. wyborów prezydenckich 2020. Niebywałe sceny w Sejmie
  3. Które sklepy będą czynne 24h na dobę? Zmiany godzin otwarcia w całej Polsce

Premia dla pracowników Biedronki

Według portalu Money.pl Biedronka przyzna swoim pracownikom 2300 zł brutto, ale pod pewnymi warunkami. 

Nagrodę specjalną otrzymają pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę, pracujący w takiej formie co najmniej od 1 kwietnia 2019 roku oraz ci, którzy nie są menadżerami ocenianymi w ramach procesu PMC. Premię otrzymają również osoby pracujące w niepełnym wymiarze godzin, jednak ich dodatkowe wynagrodzenie zostanie proporcjonalnie pomniejszone. 

Na bonus nie mogą liczyć osoby, które nie były w pracy ponad 180 dni w 2019 roku, zostały ponownie zatrudnione lub mają nieusprawiedliwione nieobecności, kiepską ocenę pracy lub właśnie rozwiązano z nimi umowę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biedronka
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka wypłaci swoim pracownikom premie w wysokości 2300 zł brutto. 

biedronka
fot. twitter @PolskaNormalna

Swoich pracowników nagrodzić ma również Lidl, przyznając premię wynoszącą 300 zł i o 150 zł zwiększyć kwotę bonusu świątecznego.

biedronka
Photo by John Cameron on Unsplash

Pracownicy sklepów codziennie obsługują tysiące klientów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  2. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  3. Jak w dobie koronawirusa wyglądają śluby w Polsce? Najszczęśliwszy dzień w życiu wcale nie jest kolorowy
  4. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie
  5. Od czego zależy rozwój epidemii w Polsce? Wirusolog mówi wprost, wszystko zależy od jednego dnia
  6. Ważny apel prezydenta do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

źródło: money.pl

Poprzedni artykułJak leczona jest córka Kasi Kowalskiej? Procedury ograniczają lekarzy, wokalistka jest w trudnej sytuacji
Następny artykułPierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa na Podlasiu. Wiemy, kim był zarażony
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.