Biedronka zorganizowała dla swoich klientów kolejną fenomenalną okazję. Jeszcze tylko dzisiaj 6 grudnia będzie można dostać popularną maskotkę dyskontu, Fajniaka, za darmo. Potem zniknie ze sklepów sieci. Trzeba jednak spełnić jeden warunek. Aby otrzymać pluszaka musimy zrobić zakupy za min. 99 złotych i mieć kartkę Moja Biedronka.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką akcję promocyjną na mikołajki oferuje Biedronka
  • Do kiedy Biedronka będzie rozdawała swój hitowy produkt za darmo
  • Jakie trzeba spełnić warunki, aby wziąć udział w akcji

To świetna okazja, aby pomału zacząć gromadzić świąteczne zapasy i jednocześnie zdobyć prezent dla swojego dziecka lub czworonoga. „Fajniaki zapraszają na mikołajki!” – pod takim hasłem Biedronka promuje swoją najnowszą akcję.

Biedronka rozdaje Fajniaki za darmo

Biedronka nie mogła przegapić dodatkowej niedzieli handlowej w grudniu i wykorzystała ją, aby zorganizować specjalną mikołajkową akcję. Niedawno dyskont kusił nową ofertą butów, a teraz zaprasza na zakupy i rozdaje darmowe pluszaki, które możemy dostać, robiąc przy okazji domowe sprawunki.

Klienci, którzy postanowią wybrać się na zakupy 6 grudnia, mogą dostać w prezencie Fajniaka. Wystarczy, że na artykuły w dyskoncie przeznaczą min. 99 złotych i przy kasie okażą specjalną kartę stałego klienta.

Jednak trzeba pamiętać, że do paragonu nie wliczają się takie artykuły jak papierosy, alkohol czy produkty dla niemowląt. Jeśli planujecie skorzystać z dzisiejszej okazji, koniecznie weźcie to pod uwagę.

Przypomnijmy, że w najnowszej edycji biedronkowych pluszaków znalazł się Gang Fajniaków. Ich tematem przewodnim była ekologia i środowisko naturalne. Widać, że dyskont uważnie śledzi trendy i zdaje sobie sprawę, że podobne kwestie stają się coraz bliższe dla wielu osób w Polsce.

6 grudnia klienci popularnego dyskontu będą mogli otrzymać jedną z 10 maskotek:  Chmurkę Celinkę, Słońce Sonię, Kroplę Ksenię, Drzewo Dobromira, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzia, Ważkę Wiolę i Smoga Stefka.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Słynne maskotki Biedronki

Odkąd Biedronka po raz pierwszy wypuściła na rynek swoje własne pluszaki, stały się one wśród jej klientów niezwykle popularne. Nie minęło sporo czasu, a mogliśmy zobaczyć jak niektórzy sprzedają je na aukcjach internetowych. Każdy chciał mieć chociaż jedną maskotkę z serii!

W pierwszej edycji mogliśmy zobaczyć Gang Świeżaków, a tematem przewodnim były różne warzywa i owoce. Akcja promocyjna przyjęła się na tyle dobrze, że jakiś czas później sklep postanowił ją kontynuować, tylko w nieco odświeżonej wersji.

W kolejnej edycji zebrane naklejki mogliśmy wymienić na pluszaki z serii Gang Słodziaków. Tym razem znalazły się w niej zwierzątka, których urok osobisty niejednego klienta z pewnością powalił na kolana.

Mikołajkowa akcja trwa tylko do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów, dlatego trzeba się pospieszyć!

Myślicie, że sklep myśli już nad kolejną serią? Jeśli tak, macie jakieś pomysły, co może stać się jej tematem przewodnim?

Zobacz zdjęcia:

Biedronka
fot. biedronka.pl

Akcja Biedronki trwa do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów, także trzeba się pospieszyć.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: biedronka.pl, biznes.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułOfiary przemocy domowej mogą od teraz liczyć na szybką pomoc. Ustawa antyprzemocowa weszła w życie
Następny artykułNiewiarygodne, jak wygląda córka Natalii Kukulskiej. Podobieństwo do Anny Jantar jest uderzające
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl