Biedronka po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza ofertę, przez którą ciężko będzie się dostać do sklepu. To nowa odsłona majowej superpromocji. Jest szansa, że kolejki pod market ustawią się jeszcze w nocy, a wszystko z powodu powtórki oferty, na której można było naprawdę zaoszczędzić. Wiemy, co będzie można kupić i jaki jest haczyk!

Biedronka to sklep, który zawładnął sercami Polaków. Konkurencyjne ceny, pieczywo wypiekane na miejscu i szeroki asortyment w zupełności wystarczają na kompletne zakupy do domu. Razem z czerwcem do sklepu wchodzi oferta stulecia, tym razem na tak chętnie spożywane pod letnią chmurką piwo!

Wiemy, gdzie Biedronka ukryła haczyk w ofercie

Z okazji długiego weekendu majowego, gigant sprzedażowy wymyślił genialny sposób na zachęcenie klientów do dużych zakupów. W sklepie pojawiła się oferta, która gwarantowała, że przy zakupie 12 wybranych piw – kolejne 12 sztuk otrzymamy zupełnie za darmo. Tym razem sieć postanowiła zrobić powtórkę z promocji, jednak na nieco innych zasadach.

Od poniedziałku, 8 czerwca każdy smakosz piwa może zrobić solidne zapasy. Market przygotował drugą edycję promocji, w której przy zakupie 6 piw, kolejne 6 dostaniemy za darmo. Sklep jednak przewidział lmit – maksymalnie 24 butelki piwa dla jednego Klienta. 

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. Babcia nigdy nie wyrzuca łupin po cebuli i ujawnia, dlaczego są niezwykle cenne. Większość ludzi niesłusznie korzysta z nich tylko raz w roku
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Zasady promocji w Biedronce

Jak ta zasada będzie respektowana? Żeby skorzystać z promocji konieczne będzie posiadanie karty Moja Biedronka. Sklep informuje, że oferta będzie obowiązywała od otwarcia sklepu do zamknięcia lub wyczerpania zapasów.

Biedronka słynie z konkurencyjnych cen i ofert idealnie dostosowanych pod swoich klientów. Niedawno pisaliśmy o tym, jaki hitowy produkt został wprowadzony do sprzedaży. Teraz, sieć spowoduje, że najbliższe zakupy zrobimy właśnie w Biedronce!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

biedronka
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 30.10.2019. n/z Logo sklepu Biedronka.

Biedronka szykuje prawdziwą superpromocję!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  2. Od dziś przedłużenie zakazu. Trzeba pamiętać
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Szukał grzybów w lesie, nagle zobaczył „palce diabła” i natychmiast wyciągnął telefon. Tomasz na zawsze zapamięta ten dzień Źródła: fakt.pl biedronka.pl

 

Poprzedni artykułKorzystasz z bankomatu jednej firmy? Uwaga, możesz się bardzo zdziwić przy następnej transakcji
Następny artykułW polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.