Biedronka wydała zaskakujące oświadczenie dotyczące godzin otwarcia sklepów. Jak się okazuje, już wkrótce placówki będą otwarte 24 godziny na dobę. Oznacza to, że sieć wychodzi naprzeciw klientom, a także swoim pracownikom i ma zamiar jak najściślej dbać o ich bezpieczeństwo. Wszystko rozpocznie się już w najbliższym czasie.

Klienci sieci sklepów Biedronka już wkrótce będą mogli robić zakupy o każdej porze dnia i nocy. Sklepy będą czynne 24 godziny na dobę. Wszystko związane z powrotem akcji, która miała miejsce na początku kwietnia bieżącego roku.

Biedronka. Wraca Akcja24

W wyniku narastającego niebezpieczeństwa związanego z pandemią koronawirusa, władze sieci sklepów Biedronka postanowili podjąć radykalne kroki w celu zapewnienia jak największego komfortu i bezpieczeństwa swoim klientom i pracownikom. Wobec tego wydano oświadczenie o powrocie Akcji24Po raz pierwszy na taki ruch Biedronka zdecydowała się na początku kwietnia, kiedy to mieliśmy do czynienia z poważną fazą rozwoju koronawirusa. Jak się okazało, akcja zdała egzamin.

Klienci mają mieć zapewnione bezpieczeństwo przy robieniu zakupów, a także zachowany odpowiedni dystans między ludźmi. Jak informuje portal biznes.interia.pl to właśnie dla nich Biedronka wyszła z inicjatywą wydłużenia godzin funkcjonowania placówek w całym kraju. Przedłużenie pracy sklepów ma wpłynąć na mniejsze skupiska klientów w jednym momencie, co zmniejszy ryzyko zarażenia i wpłynie na bezpieczeństwo kupujących oraz pracowników.

  1. Oficjalnie potwierdzono. W Polsce wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu
  2. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  3. Pilne: nagła wiadomość w sprawie nauczania zdalnego. Miało być zupełnie inaczej

Biedronka: godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcie Biedronki to 6:00 – 23:00 lub 23:30, nadgodzi jednak ogromna zmiana, jak informuje biznes.interia.pl od zeszłego weekendu ponad 40 placówek w całym kraju będzie otwartych całodobowo, natomiast ok. 650 do godziny 23:30. Niedługo Biedronka ma zarządzić przedłużenie godzin pracy kolejnych placówek. Obecnie w Polsce znajduje się ich ponad 3000.

Dyrektor operacyjny sieci Biedronka- Paweł Stolecki wydał oficjalne oświadczenie, w którym podkreślił, że Akcja24 ma na celu bezpieczeństwo klientów:

– Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo – powiedział Paweł Stolecki.

Uważacie, że akcja sprawdzi się po raz kolejny?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  2. Weszli do domu nad Jeziorem Gopło. Nie mogli uwierzyć, policja w akcji
  3. Przekroczono stan alarmowy. IMGW wydało pilny komunikat, Polacy muszą się przygotować
  4. Czy uważasz, że przejście na nauczanie zdalne byłoby dobrym pomysłem?
  5. Od dzisiaj zmiany w funkcjonowaniu urzędów do odwołania. Nagle podjęli decyzję, doniesienia z kilku polskich miast
  6. Najlepsza surówka do obiadu, obłędne połączenie marchewki ze słodkim owocem. Moc witamin doda ci sił

Źródło: biznes.interia.pl

Poprzedni artykułPilne. Najczarniejszy możliwy scenariusz właśnie się zaczął, rządzący obiecywali Polakom co innego
Następny artykułSzkoły zostają zamknięte. DGP: Bunt dyrektorów polskich szkół, zawieszają pracę
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl