Biedronka wprowadziła na swoje półki produkt, o którym marzą kobiety. Dyskont już dawno wprowadził do swojego asortymentu ciekawe produkty dedykowane przede wszystkim kobietom, w każdym niemal sklepie dostaniemy już kosmetyki Bell. W tym tygodniu jeden z nich, u wielu z nas obowiązkowy w codziennym makijażu, dostaniemy za 9,99 złotych. 

Biedronka zaproponowała kobietom wyjątkowy produkt w cenie 9,99 złotych. Czarny eyeliner, którego wiele z nas używa do zrobienia codziennej kreski na powiecie. Przeceniony produkt jest żelowy, czyli w doskonałej formie dla każdej z nas wprawionej i niewprawionej w nakładaniu codziennego makijażu.

Biedronka kosmetyki Bell 

Gdy przypomnimy sobie dawne czasy, w sklepach jak Lidl i Biedronka przede wszystkim dostępne były artykuły pierwszej potrzeby w bardzo niskich cenach. Sklepy jednak podążają za klientem i wciąż poszerzają swój asortyment.

Biedronka i Lidl mają już swoje linie kosmetyków pielęgnacyjnych. Jak na razie Biedronka wprowadziła w swoich sklepach kosmetyki firmy Bell, polskiej produkcji i w naprawdę niskich cenach. 

Czasowo dyskont decyduje się na promocje tych produktów. Czarny, żelowy eyeliner nie jest przypadkowy. To kosmetyk, z którego korzysta wiele z nas, w każdym makijażu, zarówno codziennym, jak i tym bardziej skomplikowanym, wieczornym. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

9,99 złotych za taki produkt to naprawdę niewiele. Producent opisuje produkt:

– Intensywnie czarny, długotrwały eyeliner w żelu. Zapewnia pełne krycie już przy pierwszym pociągnięciu. Kremowa konsystencja ułatwia aplikację i daje możliwość wykonania zarówno cienkiej, jak i grubszej kreski. Nasycony, czarny, matowy kolor. Wodoodporna formuła z efektem tatuażu – kreska nie kruszy się i nie rozmazuje.

  1. Salony fryzjerskie i kosmetyczne. Kiedy zmiany w obostrzeniach? Czy rząd planuje zamknięcia?
  2. Oburzeni wierni nagle wstali podczas mszy i zaczęli krzyczeć w stronę księdza. Miarka się przebrała, wiemy, co stało się później
  3. Pilna wiadomość do rodziców dzieci poniżej 8 roku życia. Chodzi o dodatkowe pieniądze

Jak namalować kreskę na powiece?

Kreskę na powiece najlepiej namalować żelowym, o stałej konsystencji eyelinerem. Delikatny ruchem wykonujemy kreskę przy samej linii rzęs. Ten zabieg optycznie zagęszcza nam rzęsy.

Ważne jest, by dopasować eyeliner do naszych umiejętności. Jeśli nie mamy wprawionej ręki, a nie mamy czasu na poprawki lepiej unikać płynnych eyelinerów. 

Największy błąd przy malowaniu kresek

Jednym z największych błędów jest zbyt gruba kreska, oraz położona nieprecyzyjnie, nieprzylegająca do linii rzęs. Dzisiejsze kosmetyki najczęściej mają już tak wyprofilowane aplikatory, że coraz trudniej o popełnienie tego błędu. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

biedronka
fot. biedronka.pl, gazetka od 16.11-21.11

Eye-liner w żelu kosztuje 9,99 w promocji w Biedronce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pod Warszawą powstaje osiedle dla katolików. Każdy dom ze świętym patronem i cudownym medalikiem
  2. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  3. Najman o Edycie Górniak: ”Mogłaby uczyć polonistyki, pomimo iż jej nie kończyła”. Piosenkarka nie ma matury
  4. Stanie się jutro równo o 18:00. Strajk Kobiet wydał pilne oświadczenie, wiadomo, co planują
  5. Co z nauką zdalną? Rząd przekazał ważną wiadomość dla rodziców i uczniów. Podano termin decyzji
  6. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  7. Marcin Najman zdradził żonę z gwiazdą Fame MMA? Bokser zapowiada pozew. „To podłość”

Źródło: se.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl