Biedronka łączy klientów. Staruszka podczas zakupów znalazła portfel, wewnątrz znajdowały się 4 tysiące złotych oraz karta płatnicza. Nazwisko wypisane na plastikowej karcie nic staruszce nie mówiło. Sytuacja miała miejsce w Sosnowcu. W końcu, po interwencji policji znalazł się właściciel zguby. Jak podaje wyborcza.pl, mężczyzna, przyznał, że znajdująca się w portfelu gotówka jest przeznaczona na… jego przyszły nagrobek.

Staruszka robiła zakupy w Biedronce. Kiedy znalazła portfel, była pewna, że właśnie wypadł komuś z kieszeni, zaczęła pytać osoby obecne w sklepie czy nie zgubiły portfela. Jednak nikt nie odpowiedział twierdząco. Kobieta postanowiła zanieść zgubę na policję.

Biedronka – znaleziono portfel pełen pieniędzy

Staruszka zgłosiła się do Sosnowieckiego Komisariatu Policji. Jak relacjonuje wyborcza.pl, kobieta była przekonana, że funkcjonariusze znajdą właściciela zguby. Spora suma wewnątrz mogła przecież wskazywać na świeżo odebraną wypłatę – być może ktoś stracił wszelkie środki do życia. 

Na całe szczęście oprócz licznej gotówki, w portfelu znajdowała się karta z wydrukowanym nazwiskiem. Właściciela można było poszukać przez bank, ale najpierw policjanci wpisali dane do bazy. Okazało się, że należą do 80-letniego mężczyzny mieszkającego nieopodal.

  1. Masz stary telewizor? Wychodzi urządzenie, które zrobi z nim „cuda”, znamy cenę
  2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Zwłaszcza córka bardzo przeżywa pożegnanie, został jej tylko jeden koń
  3. Gwiazda „M jak Miłość” jest załamana. Wszystko przez koronawirusa

Pieniądze na nagrobek

Mężczyzna przyjął wizytę policjantów z wielką radością. Okazało się, że zgubił portfel i zachodził w głowę, gdzie się to mogło wydarzyć. 4 tysiące złotych, które znajdowały się wewnątrz portmonetki były dla niego ogromną, zaoszczędzoną sumą.

Jak mężczyzna sam przyznał funkcjonariuszom, ta kwota była przeznaczona na jego przyszły nagrobek. Mężczyzna nosił się z zamiarem wpłacenia jej, dlatego miał tyle pieniędzy przy sobie. Był bardzo wdzięczny staruszce za uczciwość i dlatego postanowił wypłacić jej należne. To nie pierwszy raz, kiedy ktoś przekłada szlachetność nad chciwość – podobną sytuację, opisaliśmy w osobnym artykule, tyle tylko, że czyjeś pieniądze znaleziono w świeżo kupionej odzieży!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

BIEDRONKA
fot. pexels.com/ Luizmedeirosph

Biedronka: zgubiony portfel został odnaleziony przez uczciwą staruszkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebezpieczne odkrycie pod Warszawą. Akcja policji potrwa kilka dni
  2. Limity turystów na polskich plażach? Wakacje w Polsce mogą być gigantycznym rozczarowaniem
  3. 100 lat temu urodził się Jan Paweł II. Dziś już go z nami nie ma, ale nadal żyje w naszych sercach
  4. Krzyki 35-letniej kobiety słychać było całą noc. Nikt jej nie pomógł, doszło do tragedii
  5. Kot zniknął z domu i pokonał 2 tysiące kilometrów. Po 5 latach stało się niezwykłe
  6. Przełom w walce z koronawirusem, fantastyczne wieści. Remdesivir zatwierdzony w leczeniu zakażonych przez Europejską Agencję Leków

Źródło: sosnowiec.wyborcza.pl

Poprzedni artykułNajlepsza baza pod makijaż – zestawienie
Następny artykułCzwarta tajemnica fatimska. Przepowiednia, która odbiera mowę
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl