Biedronka przygotowała specjalną ofertę z okazji Dnia Matki, w której znajduje się wiele produktów w promocji, a nawet za darmo. Osoby, które jeszcze nie zaopatrzyły się w prezent dla mamy, mogą sprawić jej ekspres do kawy, którego równowartość zostanie zwrócona w formie bonu! Bon będzie można wykorzystać do 10 czerwca we wszystkich sklepach należących do Jeronimo Martins. 

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami dlatego dla spóźnialskich mamy kilka pomysłów na prezenty, w które można zaopatrzyć się w sieci sklepów Biedronka. W tym roku popularny supermarket przebił swoją ofertą wszystkie inne – niektóre produkty można zgarnąć nawet za darmo. Wystarczy być posiadaczem karty Moja Biedronka. 

Biedronka oferuje produkty za darmo 

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Biedronka przygotowała specjalną ofertę, z której mogą skorzystać nie tylko nasze mamy. W najnowszej ofercie znajduje się ekspres do kawy firmy DeltaQ, który może być nasz praktycznie za darmo. Wszyscy posiadacze karty Moja Biedronka, którzy kupią ekspres, dostaną zwrot jego ceny w postaci bonu, który będzie można wykorzystać w sklepach należących do Jeronimo Martins. 

Otrzymane bony trzeba jednak wykorzystać do 10 czerwca. Do wyboru są dwa ekspresy za 299 złotych ze spieniaczem do mleka i za 199 zł, bez tego dodatku. Oprócz ekspresów w tej samej formule można zaopatrzyć się w kosmetyki znanych marek takich jak Tołpa czy Nivea. Klienci, którzy od 21 do 23 maja zaopatrzą się w produkt objęty taką promocją, także otrzymają zwrot jego ceny w postaci vouchera. 

  1. Kuba Wojewódzki składa pozew. Wielka afera po najnowszym programie TVP
  2. Synoptycy ostrzegają, lepiej przełożyć plany na weekend. Już jutro pogoda rozczaruje wielu Polaków
  3. 5-latka została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Zdjęcia zapierają dech

Promocje na Dzień Matki 

Zbliżający się Dzień Matki może okazać się świetną okazją na wielkie zakupy za grosze. Biedronka oprócz darmowych ekspresów i niektórych kosmetyków obniżyła ceny wielu innych produktów. Aby prezent dla mamy był kompletny, możemy dorzucić do niego bombonierkę, albo słodkie czekoladki Merci. Przy zakupie dwóch opakowań, za drugie płacimy ponad połowę mniej. 

Ponadto w promocji będą również kwiaty cięte oraz doniczkowe. Także ramki na zdjęcia, kubki, eleganckie filiżanki i całe komplety porcelanowej zastawy. Chętni na skorzystanie z promocji powinni się spieszyć, gdyż nie zostało już zbyt wiele czasu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biedronka
Screen z youtube.com/SklepyBiedronka

Biedronka przygotowała specjalną ofertę na Dzień Matki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny smród w bloku. Mieszkańcy wezwali policję
  2. Kolejny zakaz w Polsce może zostać przedłużony. Czekają na podpis premiera
  3. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  4. Mąż wręczył żonie bukiet kwiatów. Przyjrzała mu się bliżej i zauważyła liścik, zamurowało ją
  5. „Sprzedałem, oddałem, zabiłem”. Ojciec zaginionej 1,5-rocznej Moniki wciąż wodzi za nos policję
  6. Częściowe zdjęcie obostrzeń i obowiązku noszenia maseczek? Wiemy kiedy, podano na konferencji resortu zdrowia

Źródło: biznes.wprost.pl 

Poprzedni artykułPolacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik
Następny artykułEkologiczny, zdrowy i szybki demakijaż
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.