W sieci supermarketów Biedronka pojawił się prawdziwy hit sprzedażowy. Na półki popularnego sklepu po raz czwarty trafiły klapki Kubota, których sława zaczęła wzrastać w latach 90. Niestety tym razem cena obuwia jest minimalnie wyższa. Za parę trzeba zapłacić 24,99 zł, czyli o 5 zł więcej od momentu ostatniej sprzedaży.

Klapki Kubota to jedne z najpopularniejszych klapek w Polsce. Ludzie używają ich głównie podczas letnich upalnych dni, a także na basenach, czy plażach. Atrakcyjności klakom dodaje cena, która sprawia, że zyskują bardzo duże zainteresowanie. Biedronka po raz kolejny połączyła siły z producentem letniego obuwia.

Klapki Kubota ponownie w Biedronce

Od 22 lutego w supermarketach Biedronka klienci po raz kolejny mogą zaopatrywać się w niezwykle popularny produkt obuwniczy, jakim są klapki Kubota. Producent obuwia po raz czwarty nawiązał współpracę z sieciówką, jednak tym razem można dostrzec pewną różnicę.

Tkwi ona przede wszystkim w cenie klapek. Przypomnijmy, że w czerwcu ubiegłego roku klapki kosztowały niespełna 20 złotych. Niestety teraz zainteresowany kupnem klient będzie musiał sięgnąć nieco głębiej do kieszeni. Za popularny produkt należy zapłacić 24,99 zł, jednak nie odstrasza to potencjalnych nabywców.

Klapki Kubota można nabyć we wszystkich sklepach sieci Biedronka w Polsce. Producent nie zapomniał zadbać o wymagania oraz potrzeby konsumenckie, zatem postanowiono wypuścić produkt do sprzedaży w trzech kolorach: czarnym, różowym, a także niebieskim. 

Niestety nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na dopasowanie odpowiedniego rozmiaru obuwia. W sprzedaży można znaleźć bowiem jedynie rozmiary rozpoczynające się od 39, a kończące się na 44. Niemniej wielu ludzi będzie mogło sprawić sobie lub innym przyjemność kupując te popularne klapki.

Biedronka o klapkach Kubota

Przypomnijmy, że to nie pierwsza oferta, jaką na przestrzeni ostatnich kilku dni oferują włodarze supermarketów. Klienci mają zatem w czym wybierać, udając się na zakupy do Biedronki. Na stronie internetowej sklepu możemy przeczytać dokładny opis produktu, jakim są klapki Kubota, oraz do czego mogą przydać się potencjalnym nabywcom.

 Wszystkie klapki Kubota z najnowszej oferty sieci sklepów Biedronka są bardzo wygodne, dzięki czemu świetnie dopełnią standardowy zestaw domatora, czyli wygodny dres i ulubione skarpetki. Dzięki antypoślizgowej podeszwie idealnie sprawdzą się też pod prysznic – czytamy na biedronka.pl.

Klapki Kubota to bez wątpienia jeden z modowych trendów, który swoją świetność przeżywał w latach 90. Moda przetrwała do dziś i podobnie, jak wiele innych trendów 2021 roku mogą uatrakcyjnić twoją garderobę. Oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów.

– Po sukcesie wcześniejszych akcji sprzedażowych sieci z marką Kubota, Biedronka łączy siły z producentem klapek już po raz czwarty. Najnowsza oferta na damskie i męskie klapki basenowe marki Kubota obowiązuje od 22 lutego br. do wyczerpania zapasów – czytamy.

Zamierzacie się pokusić?

Zobacz zdjęcie:

Biedronka
fot. biedronka.pl

W Biedronce po raz kolejny można nabyć popularne klapki Kubota.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: biznes.radiozet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl