Biedronka zmienia godziny otwarcia, już od dziś zostanie wydłużony czas pracy kolejnych sklepów. Wszystko w ramach programu Akcja 24. Popularna sieć opublikowała oficjalne oświadczenie. Na decyzję miała wpłynąć trudna sytuacja w kraju oraz bezpieczeństwo i komfort klientów. Dodatkowo, dla niektórych Biedronka przygotowała jeszcze jedną rzecz. Wielu skorzysta.

Sieć sklepów Biedronka reaguje na sytuację w kraju. Klienci kolejnych sklepów od dziś mogą korzystać z nowych godzin otwarcia. Zmiana jest spora i dotyczy ogromnej ilości placówek. Poinformowano o szczegółach. Dodatkowo zainicjowano bardzo ważną akcję.

Biedronka: godziny otwarcia

Jak się okazuje, już od piątku 23 października, Biedronka postanowiła wprowadzić ogromne zmiany w ponad 1200 placówkach, które będą otwarte dla klientów aż do godziny 2.00 w nocy. Dodatkowo liczba sklepów czynnych przez całą dobę zostanie zwiększona do ponad 600. W wydłużonych godzinach pracy będzie funkcjonować ponad 2700 Biedronek.

– Otrzymujemy pozytywne informacje zwrotne od klientów, że Akcja24 jest potrzebna. Dlatego konsekwentnie, zgodnie z zapowiedziami, wszędzie, gdzie to możliwe, pracujemy nad tym, by nasze sklepy mogły jak najbardziej komfortowo obsłużyć klientów dzięki dłuższym godzinom otwarcia. To nasza tradycja w Akcji24, że dla klientów po 22:00 przygotowaliśmy również dodatkową ofertę promocyjną – przekazano w oficjalnym oświadczeniu. 

Wydłużone godziny otwarcia mają na celu rozłożenie ruchu w sklepach i tym samym wpłynąć na bezpieczeństwo klientów, a także pozwolić na dokonywanie zakupów w dogodnych dla klientów porach. Co więcej, poinformowano nie tylko o zmianach dotyczących godzin. 

  1. Minister Edukacji powiedział, ile będzie trwać nauka zdalna, wielu rodziców może nie być zadowolonych
  2. Prawdziwy dramat. Jolanta Kwaśniewska nie mogła dłużej milczeć
  3. Czy we Wszystkich Świętych możemy pójść na cmentarz? Premier zabrał głos na pilnej konferencji

Biedronka wprowadza promocję dla klientów

– Klienci posiadający kartę Moja Biedronka udający się na zakupy pomiędzy 22:00 w piątek a 6:00 rano w sobotę i wydający co najmniej 99 złotych, będą mogli otrzymać voucher na 20 zł. Vouchery będzie można wykorzystać podczas kolejnych zakupów w poniedziałek 26 października – wystarczy, że ich wartość wyniesie 99 zł – przekazano w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie sieci sklepów Biedronka.

Co więcej, Biedronka dba o seniorów. Popularna sieć sklepów postanowiła wprowadzić dla nich specjalną ofertę, czyli promocje w godzinach dla seniorów, która każdego dnia obejmuje inne produkty codziennej potrzeby, takie jak na przykład mleko, herbaty, papier toaletowy czy szynka. Sieć sklepów przypomina, że atrakcyjna oferta obowiązuje tylko przy zakupach z kartą Moja Biedronka.

Biedronka: godziny dla seniorów

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, która zdecydowanie przybrała na sile, ponownie wprowadzono godzinę dla seniorów. Tym samym od poniedziałku do piątku w sklepach, drogeriach, aptekach i punktach pocztowych od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 mogą przebywać tylko osoby, które ukończyły 60 lat. Biedronka wystosowała do seniorów specjalny komunikat.

– Podobnie jak wiosną tego roku, tak i teraz ograniczamy ryzyko dla najbardziej narażonych grup wiekowych, pozwalając im również realnie oszczędzać. Dlatego uruchomiliśmy Platynowe Rabaty dla seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, kiedy nasze sklepy są tylko do dyspozycji tych klientów – przekazała sieć sklepów. 

Co więcej, Biedronka uruchomiła specjalną akcję dla klientów powyżej 60 roku życia, by w obliczu panującej w Polsce sytuacji, oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo seniorów, którzy są największą grupą ryzyka, pomóc im w ich codziennym życiu. Jak się okazuje, sieć sklepów już w marcu zainicjowała akcję o nazwie „Czas na pomaganie seniorom”. Program ten łączy osoby starsze z wolontariuszami, którzy dostarczą zakupy do ich domów, i jak przekazuje Biedronka, do tej pory do akcji zgłosiło się niemal 20 tysięcy osób.

Koronawirus w Polsce: pomoc seniorom

O pomoc seniorom w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce apeluje także rząd. Na oficjalnej stronie polskiego rządu uruchomiono specjalną zakładkę, gdzie mogą zgłaszać się zarówno osoby chcące udzielić pomocy najbardziej potrzebującym, jak i osoby, które tej pomocy potrzebują. Ministerstwo Zdrowia w ostatnich dniach przypomniało o bardzo ważnej kwestii.

– Chroń osoby starsze przed koronawirusem. Pomóż w zrobieniu zakupów, zaproponuj wyprowadzenie psa, wykup leki w aptece, odbierz przesyłkę z poczty – przekazał resort w opublikowanym w środę komunikacie. Dodatkowo pomóc możemy w kwestiach takich jak opieka nad dzieckiem czy pomoc w nauce. 

Dodatkowo do seniorów podczas piątkowej konferencji prasowej zaapelował Mateusz Morawiecki. Premier zwrócił się do osób po 70 roku życia, by ci w trosce o swoje zdrowie pozostali w domach i w miarę możliwości prosili o wykonywanie obowiązków związanych z codziennymi sprawami bliskich lub wolontariuszy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

biedronka
fot. MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS GDANSK/east news

Biedronka zmienia godziny otwarcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliony Polaków odetchną z ulgą. Jest informacja na temat kolejnych obostrzeń
  2. Pilny apel PKP do wszystkich pasażerów. Ogromne zmiany nie tylko na 1 listopada
  3. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”
  4. Znany aktor przyłapany na zdradzie. Zrobiono mu zdjęcia, jak całuje 19 lat młodszą gwiazdę filmową
  5. Wróżka Cesaria przepowiedziała, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Nikt nawet nie przypuszczał
  6. Akcja CBA nie wystarczyła, uzbrojeni agenci w domu Giertychów. Nieoczekiwany zwrot akcji
  7. Fatalna sytuacja. Ogromna zmiana w robieniu zakupów w Lidlu, jest komunikat

Źródło: antyradio.pl

 

Poprzedni artykułKaja Godek o aborcji po gwałcie: „ufam, że ten przepis też zostanie zniesiony”
Następny artykułPolsat przekazał nagłą wiadomość. Kolejne obostrzenia mogą dotknąć wielu Polaków, wszystko potwierdzono
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.