Biedronka wprowadza na swoje półki wyjątkowy produkt, który szczególnie ucieszy płeć piękną. Toaletka SCANDI to marzenie wielu z nas – miejsce na kosmetyki, biżuterię, no i koniecznie lusterko. Popularny dyskont wprowadza do sprzedaży toaletkę damską w białym kolorze, z lusterkiem i miejscem do przechowywania za jedyne 149 złotych. Możemy ją kupić już od dzisiaj.

Decyzja Biedronki o wprowadzeniu do sprzedaży toaletki jest strzałem w dziesiątkę. Która z nas nie marzy o posiadaniu takiego kąta we własnej sypialni? Toaletka składa się z blatu, który uniesiony do góry otwiera miejsce do przechowywania. Na wewnętrznej stronie blatu zamontowane jest lusterko, bez którego trudno byłoby sobie wyobrazić prawdziwą toaletkę.

Biedronka wprowadza do sprzedaży toaletkę

Dyskont jest znany z tego, że stara się nadążyć za potrzebami swoich klientów. Tym razem zwrócił swoją uwagę na klientki i to im dedykuje najnowszy produkt. Mebel może stanowić dekorację dla damskiego kącika w sypialni. Jednocześnie może służyć do pracy.

Wymiary toaletki to 65 × 38 × 77 cm. Mebel posiada szufladę i miejsce do przechowywania pod blatem. Lustro zamontowane jest pod blatem, dlatego, gdy z niego nie korzystamy, możemy zamknąć klapę i w ten sposób uzyskać miejsce na przykład do pracy. Materiał wykonania to drewno sosnowe i płyta MDF.

  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw
  2. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  3. Widzowie Polsatu go uwielbiali. Niestety, przez chorobę musiał zakończyć karierę

Toaletka z Biedronki

Mebel jest prosty w montażu, wystarczy do blatu dokręcić cztery nogi. Toaletka występuje tylko w kolorze białym, co czyni ją dość neutralną i mogącą dopasować się do każdego wnętrza. Wysokość mebla jest standardowa i będzie do niej pasowało zwykłe krzesło.

To jednak nie koniec wyjątkowych okazji w Biedronce. Uwadze portugalskiego dyskontu nie uszedł też fakt, że wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. O specjalne ofercie z tej okazji pisaliśmy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biedronka
fot. Screen biedronka.pl/ gazetka z ofertą od 28.05 do 10.06

Toaletka to mebel, który rzadko ma któraś z nas, jednak wiele o nim marzy. Atrakcyjna cena może być dodatkowo przekonująca.

biedronka
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. Warszawa. 16.03.2018. n/z Sklep Biedronka

Sklep tym razem skupia się na swoich klientkach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martwy były milicjant w mieszkaniu. Jego żona też nie żyje
  2. Najpierw nie mogli uwierzyć, a potem wybuchli śmiechem. W takich restauracjach jeszcze nie byliście
  3. Polacy na potęgę wykupują ze sklepów jeden sprzęt. Lepiej się pospieszyć, magazyny już prawie puste
  4. Lidl swoją nową ofertą przebił wszystkich. Już od soboty w sklepach prawdziwy hit
  5. Agnieszka Gozdyra w wulgarnych słowach obraziła inne kobiety. Porównała je do zwierząt
  6. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?

 

 

 

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są dobre we wszystkim. Czego się nie dotkną, zamienią w złoto
Następny artykułSanepid pilnie poszukuje klientów fryzjerki z woj. łódzkiego. Wykryto u niej koronawirusa
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl