Biedronka ponownie zaskakuje swoich klientów. Tym razem w ofercie popularnej sieci sklepów znajdziemy prawdziwy hit dla mniejszych i większych wielbicieli miejskiej jazdy. Jeden warunek? Musimy się śpieszyć, bo hulajnoga elektryczna w bardzo atrakcyjnej cenie będzie dostępna jeszcze tylko przez kilka dni!
 
Biedronka co chwila kusi swoich klientów wyjątkowymi ofertami. Popularna sieć sklepów poza okazjami tygodnia non stop przygotowuje mega promocje. I choć ta z okazji Dnia Dziecka wciąż trwa, dyskont ma już dla nas kolejny superhit. Elektryczna hulajnoga to marzenie większych i mniejszych, a do 6 czerwca w Biedronce zakupimy ją w bardzo atrakcyjnej cenie. 
 
 
Biedronka i cenowy hit
 
Biedronka nie przestaje zaskakiwać. Teraz, na półkach popularnej sieci sklepów pojawiły się elektryczne hulajnogi z kaskiem w zestawie, i to za jedyne 349 złotych. Trzeba przyznać, że to bardzo kusząca propozycja, szczególnie przy zbliżającym się wielkimi krokami Dniu Dziecka. 
 
 
 
Czy hulajnoga elektryczna jest odpowiednia dla dziecka? Hulajnoga elektryczna jest odpowiednia dla dziecka, a przynajmniej ta z Biedronki. Jak podaje producent, sprzęt potrafi rozpędzić się do 12 hm/h, a sterowanie prędkością i tylny hamulec gwarantuje bezpieczeństwo. W dodatku, do hulajnogi dołączony jest kask, który chroni głowę podczas jazdy.
Uwaga, promocja trwa jedynie do 6 czerwca. Jednak to nie jedyne, co Biedronka ma nam do zaoferowania.
  1. RMF: Są już zalecenia na sezon letni. Wiadomo, jak będą wyglądać tegoroczne wakacje
  2. Minister Zdrowia wyznał prawdę. Powiedział, jakie jest prawdopodobieństwo spotkania zakażonej osoby
  3. Najnowsza ustawa, która zmieni życie kobiet w Polsce. Wszystko w ramach programu „Ciąża Plus”

Biedronka: promocje

Biedronka co chwila oferuje swoim klientom ciekawe promocje. Jeszcze do jutra trwa ta z okazji Dnia Dziecka, gdzie na rodziców czekają legendarne gry i zabawki w niepowtarzalnych cenach, dodatkowo, do 6 czerwca przy zakupie poszczególnych produktów dla najmłodszych, czeka na nas prawdziwa niespodzianka. Tegoroczny Dzień Dziecka nie może się nie udać!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

biedronka
Fot. Biedronka.pl

Biedronka wprowadziła kolejny hit. Do 6 czerwca w popularnym sklepie kupimy hulajnogę elektryczną z kaskiem za 349 zł.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułLojalny kundelek przez trzy miesiące czekał na pana w szpitalu. Prawda była jednak bolesna
Następny artykułKto oglądał przygody Żwirka i Muchomorka? Prawdziwy klasyk z dzieciństwa
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.