Aktualna gazetka Biedronki zachwyci wszystkich mięsożerców. Już od dziś w sklepach taniej kupimy m.in. kiełbasę, łopatkę wieprzową, a także produkty firmy Krakus, które objęte są promocją 2+1.

Co w tym tygodniu przygotowała Biedronka? Coś dla siebie znajdą nie tylko fani tradycyjnych posiłków. W nowej gazetce znajdziemy też słodycze, warzywa, owoce czy zupy.

Biedronka: aktualna gazetka od 29.11

Już od dziś w Biedronce taniej kupimy Kiełbasę Śląską z Krainy Wędlin, która z kartą Moja Biedronka przy zakupie dwóch sztuk kosztuje 4,99 zł. Posiadacze karty w lepszej cenie dostaną także łopatkę wieprzową bez kości – cenę obniżono aż o 46% i teraz kosztuje ona zaledwie 7,99.

Od poniedziałku do soboty w Biedronce trwa oferta 2+1 na wszystkie konserwy oraz paczkowane produkty Krakus. Za 15,90 zł od 1 grudnia dostaniemy golonkę, rolady wołowe czy nogę z indyka.

Uwagę warto zwrócić także na warzywa, w tym sałatę rzymską mini (3,99 zł za opakowanie), pomidory cherry (9,99 zł za 500 g), paprykę (trzy kolory 500 g za 4,99 zł), bataty (9,99 zł/kg) i cebulę słodką (4,99 zł za 500 g).

Na deser warto pomyśleć o czymś słodkim – od dziś do soboty czekolady Wedel znajdują się w promocji ”Kup 3 i zapłać mniej”. Przy zakupie trzech opakowań za jedno zapłacimy 2,29 zł. Z kartą Moja Biedronka tańsze są także praliny na wagę Wawel – za 100 g zapłacimy tylko 1,79 zł.

Zobacz wybrane strony gazetki:

Biedronka.
Biedronka.pl

Aktualna gazetka Biedronki zachwyci fanów słodyczy i mięs.

Biedronka
Biedronka.pl

Marka Krakus została objęta promocją 2+1 gratis.

Biedronka
Biedronka.pl

Od 1 grudnia w Biedronce kupimy pyszne rozgrzewające zupy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl