W sklepach sieci Biedronka już jutro (15 stycznia) niesamowita oferta. Żeby z niej skorzystać, trzeba się pośpieszyć, bo potrwa tylko jeden dzień. Oferta dotyczy popularnych, podstawowych produktów.

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki aż roi się od świetnych przecen. Akcja „Ale tydzień, ale ceny” pozwoli Polakom kupić wiele towarów niskim kosztem. Szczególnie ciekawa oferta zaplanowana jest na 15 stycznia.

Biedronka ogłosiła promocje na 15 stycznia

W gazetce promocyjnej Biedronki można znaleźć wszystkie promocje i przeceny, które obowiązują od 13 do 19 stycznia. Największa okazja już jutro, czyli 15 stycznia. Oferta będzie ważna tylko tego dnia, więc warto się pośpieszyć.

Oprócz innych produktów w okazyjnych, niskich cenach, 15 stycznia w Biedronce będzie można kupić bardzo tanio mleko oraz parówki. Oferta jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka.

W promocji znalazło się mleko Łowickie UHT 3,2%. Klienci, którzy kupią sześć opakowań tego produktu, zapłacą za wszystkie 33% taniej: 2,19 zł za opakowanie. Limit dzienny, czyli ilość sztuk, jakie można nabyć, to 12 opakowań.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Oprócz mleka 15 stycznia klienci mający kartę Moja Biedronka będą mogli kupić w niskiej cenie wszystkie parówki marki „Kraina Wędlin”. Przy zakupie 4 opakowań – dwa z nich otrzymają gratis. Rodzaje parówek tej firmy można mieszać dowolnie.

Biedronka
Fot. materiały promocyjne Biedronki

Źródło: biedronka.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić