Biedronka właśnie ogłosiła niesamowitą promocję. Będzie trwała tylko jeden dzień: 26 listopada 2021 roku. Posiadacze karty „Moja Biedronka” będą mogli dostać Ekspres do kawy Delta Q zupełnie za darmo. Jakie są reguły promocji?

Już jutro (26 listopada) będziecie mogli dostać w Biedronce ekspres do kawy całkowicie za darmo. Jak wziąć udział w promocji? Poniżej podajemy wszystkie szczegóły.

Biedronka: Ekspres Delta Q za darmo w dniu 26.11.2021 r.

Kupując dowolny model ekspresu Delta Q, otrzymasz od sklepu vouchery na zakupy w Biedronce o równowartości ceny sprzętu. Do wyboru są dwa modele w dwóch wariantach kolorystycznych. Poniżej dokładne szczegóły promocji.

W promocji posiadacze karty Moja Biedronka będą mogli kupić następujące ekspresy do kawy:

  • DELTA Q MILK QOOL EVOLUTION CZARNY – 299 zł/szt.,
  • DELTA Q MILK QOOL EVOLUTION BIAŁY – 299 zł/szt.,
  • DELTA Q QOOL EVOLUTION CZARNY – 199 zł/szt.,
  • DELTA Q QOOL EVOLUTION CZERWONY – 199 zł/szt., 

Promocja trwa tylko przez jeden dzień: 26 listopada, do wyczerpania zapasów. Vouchery na zakupy w Biedronce, jakie otrzymacie w zamian, będą aktywne w dniach od 27 listopada 2021 r. do 12 grudnia 2021 roku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W ramach jednych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. Voucherów nie można ze sobą łączyć. W ramach akcji promocyjnej można kupić maksymalnie dwa ekspresy Delta Q.

Produkty zakupione w ramach Akcji Promocyjnej nie podlegają zwrotowi. Z zakupów uprawniających do wykorzystania Vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Biedronka
Fot. Biedronka, materiały promocyjne

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”