Do świąt Bożego Narodzenia zostało coraz mniej czasu. Wiele osób zrobi już zapasy na Wigilię, aby nie robić zakupów na ostatnią chwilę. Biedronka dba o swoich klientów, dlatego najnowsza gazetka promocyjna pełna jest interesujących ofert.

Najnowsza gazetka z ofertą Biedronki zawiera promocje i przeceny, obowiązujące w sklepie od 6 do 12 grudnia lub wyczerpania zapasów. Wybraliśmy najciekawsze produkty.

Biedronka – gazetka z ofertą od 6.12.21

Jeśli szukacie bożonarodzeniowych słodyczy, w Biedronce czekają nas: Mikołaje z czekolady, objęte promocją „2+2 gratis”, z kartą Moja Biedronka kosztujące zaledwie 0,73 zł za 1 sztukę, przy zakupie 4 opakowań. Czekolady Milka dostaniemy w promocji „2+1 gratis”, z kartą Biedronki za 2,66 zł/1 sztukę.

Te osoby, którym zależy na zdrowych słodkościach, powinny zerknąć na przeceny na owoce w Biedronce. Pomarańcze dostaniemy w cenie już 2,49 zł/kg, a egzotyczne kaki – 6,99 zł/kg. Cytryny – za 2,79 zł/kg, aż 60% taniej, a klementynki – za jedyne 5,99 zł/kg, 40% taniej.

Wielbiciele mięsa powinni zwrócić uwagę na prawdziwie świąteczną gratkę – kaczkę z gruszkami w marynacie o smaku białego wina, przygotowaną do upieczenia, za jedyne 10,99 zł/kg.

Przeceny dotyczą też surowego mięsa: mielone z indyka Kraina Mięs kupimy już za 5,99 zł za opakowanie. Polędwiczki z kurczaka (opakowanie 400 g) – za jedyne 6,49 zł. Schab wieprzowy bez kości w gigantycznej promocji: 8,99 zł/kg.

Jeśli macie ochotę na ser, zwróćcie uwagę na promocję, jaką oferuje Biedronka na camembert (naturalny lub z ziołami). Jeśli kupicie dwa opakowania, za drugie zapłacicie 34% taniej. Podobna promocja dotyczy wędzonego twarogu: przy zakupie 2 opakowań, za drugie zapłacimy 22% mniej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”