Bielizna na walentynki: przyjmuje się, że majtki i biustonosze na Walentynki powinny czymś się różnić od tych, które nosimy na co dzień. Może to być kolor, koronki albo inne dekoracyjne elementy, które nie mają żadnego praktycznego zastosowania! Zobacz piękne zestawy dla niej i dla niego i zdecyduj, co założyć w te Walentynki.

Jak wiadomo Walentynki są wyjątkowym dniem – nieważne, czy jesteś singielką, czy świętujesz je z partnerem, Dzień Zakochanych to idealna okazja, by założyć seksowny strój i dać się ponieść fantazjom! No dobrze, a co włożyć pod zmysłową kreację? Oczywiście równie zmysłową bieliznę! Dzień zakochanych to idealny pretekst do sprawienia sobie nowego kompletu. Zobacz, jaka bielizna na Walentynki będzie najlepsza – mamy propozycje zarówno damskie, jak i męskie! 

Bielizna na Walentynki

Czy walentynkowa bielizna musi się różnić od tej noszonej na co dzień? To oczywiście zależy od preferencji, a jeśli codziennie nosisz seksowną bieliznę, to nie masz się nad czym zastanawiać. Przyjmuje się jednak, że bielizna na Walentynki może być dużo bardziej zmysłowa, niż ta, którą nosimy na co dzień. Nie musisz więc bać się koronek, falbanek, przezroczystości ani innych ozdób – to jest ten dzień, w którym możesz puścić wodze fantazji. Kiedy twój ukochany zobaczy cię w takim odświętnym wydaniu, na pewno będzie pod wrażeniem! Jeśli koronki i ozdoby to nie twoja bajka, nie masz się co do nich zmuszać – wystarczy, że zagrasz kolorem! Barwy miłości są bardzo podniecające, będą więc idealne na Walentynkową noc. 

Seksowna bielizna na Walentynki

Pamiętaj, że najbardziej seksowna jest pewność siebie! W zależności od tego, jak dobrze czujemy się ze swoim ciałem i jak bardzo jesteśmy chętne otworzyć się przed partnerem, wybieramy różne rodzaje bielizny. Jeżeli na co dzień nosisz bawełniane majtki i cenisz sobie wygodę, zastanów się, czy wybór przesadnie erotycznej, dekoracyjnej bielizny będzie dla ciebie właściwy. Jeśli nie, nie ma po co się przebierać! Pamiętaj, że najważniejsze jest to, żebyś dobrze się czuła w swojej skórze, dostosuj więc odpowiednio bieliznę nie tylko do swojego ciała, ale i charakteru.

Bielizna na Walentynki dla niej

Projektanci kobiecej bielizny z roku na rok robią się coraz bardziej kreatywni. Możemy wybierać spośród staników typu push-up, braletów czy klasycznych seksownych koronek. Do tego nie musisz się starać koniecznie dopasować góry do dołu: możesz wybrać koronkowy stanik i gładkie majtki albo na odwrót. Nie ma tu określonych zasad, których koniecznie musisz się trzymać. Warto sięgnąć po klasyki, ale w odmienionej palecie kolorystycznej: jeśli na co dzień nosisz stonowane beże, biele i czernie, Walentynki są okazją do założenia ognistej czerwieni lub różu.

Możesz poszaleć także z krojem: od kilku sezonów modne są biustonosze przystrojone dodatkowymi pasami, tasiemkami, czy widzącymi luźno koronkami. Ciekawą opcją będzie też seksowne body! Taką bieliznę znajdziesz nie tylko w sklepach, które zajmują się sprzedażą właśnie majtek i staników, ale i w prawie wszystkich sieciówkach. Bielizna na Walentynki nie musi służyć tylko na specjalne okazje, możesz więc poszukać bardziej uniwersalnych rozwiązań, które sprawią ci wygodę na co dzień. Ostatnia fala wyprzedaży trwa, więc nie musisz wydawać fortuny na to, by wyglądać zjawiskowo tej nocy!

Bielizna na Walentynki dla niego

Oferta bielizny dla mężczyzn jest zdecydowanie bardziej uboga. Jeśli więc chcesz sprawić ukochanemu prezent w postaci bokserek czy slipów, będziesz musiała się wykazać kreatywnością! Mężczyźni z reguły nie są fanami walentynkowych motywów (choć znamy i takich), bezpiecznie jest więc nie wybierać bielizny, na której widnieją kiczowate serca czy strzały Amora. Zamiast tego postaw na kolor i markę: wybierz bieliznę, która będzie wygodna i wykonana z wysokiej jakości materiału. Wystarczy, że zagrasz kolorem, poszukaj bokserek w kolorze głębokiego burgundu albo soczystej czerwieni.

Oprócz tego jest mnóstwo marek, które produkują męską bieliznę w ładne, graficzne nadruki. Jeśli twój partner ma do siebie dużo dystansu, na pewno doceni też bardziej dowcipne rozwiązania. Slipy z nowocześnie zaprojektowanym printem przedstawiającym serca czy róże mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Zaszalej, w końcu to ty najlepiej wiesz, co mu się spodoba.

ZOBACZ NASZE PROPOZYCJE BIELIZNY NA WALENTYNKI:

bielizna na walentynki
instagram.com/triumphlingerie

Postaw nie tylko na seksowny wygląd, ale i na własną wygodę.