Big Boy jak schudł? Mateusz Borkowski przeszedł metamorfozę, która z pewnością zmieniła nastawienie wielu osób do restrykcyjnych diet i aktywności fizycznych. Efekt odchudzania był niezwykły, zważywszy na fakt, ile wcześniej ważył. Nic dziwnego, że zyskał sobie przydomek Big Boy. Mateusz Borkowski liczył sobie kiedyś nieomal 240 kilogramów! 

Program Gogglebox, emitowany przez telewizję TTV, jest formatem, jakiego do tej pory nie znaliśmy. Pary, rodziny, czy pojedyncze osoby śledzące i komentujące bieżące programy rozrywkowe to niecodzienny widok w polskiej telewizji. Nic dziwnego, że osoba Big Boya tak bardzo zaciekawiła wielu widzów! 

Mateusz Borkowski: jak schudł?  

Mateusz Borkowski od pierwszej serii popularnego programu jest komentatorem, który udziela wypowiedzi dotyczących najnowszych odcinków programów takich jak Rolnik szuka żony, czy Korona królów. Na naszych oczach rozgrywała się metamorfoza komentatora, który ostro wziął się za siebie! Z odcinka na odcinek widzowie mogli podziwiać jego szczuplejsze gabaryty, które na początku sięgały aż 235 kg!

Sam Big Boy mówi jednak nie tylko o aktywnościach fizycznych, czy zdrowym jedzeniu. W jego przypadku potrzebna była już ingerencja lekarza, a operacja zmniejszenie żołądka odbyła się po licznych namowach bliskich mu osób — przede wszystkim jego siostry, Moniki, która martwiła się o jego zdrowie.

To ona namówiła go na wizytę u specjalisty, który podjął się leczenia Borkowskiego w Lublinie. Doktor Pastuszka niemal od razu opracował metodę działania: operacja bariatryczna żołądka, czyli taka, która bezpośrednio ingeruje we wnętrze organizmu.

Jak schudł Big Boy? 

Big Boy jak schudł? Jego sylwetka poprawiła się za pomocą najlepszych chirurgów, którzy podjęli się długiej i skomplikowanej operacji. Aby usprawnić działanie swojego żołądka, 5 lipca 2016 roku musiał położyć się na stole chirurgicznym i zostać poddany zabiegowi.

Od tego czasu odżywia się według lekarskich zaleceń, a kluczem do szczuplejszej sylwetki okazała się nie tylko dieta, ale i samo porcjowanie żywności. Co poleca Borkowski? Na talerzu osoby walczącej o lepszą figurę powinno się znaleźć sporo warzyw, owoców, z kolei szerokim łukiem omijać należy posiłki zawierające dużo mąki!

Jak schudł Gogglebox? 

Big Boy jak schudł — to pytanie wciąż zadawane jest przez wiele osób, które regularnie podpatrują uczestników Goggleboxa. Borkowski poddał się operacji, która uratowała mu życie, ale równie ważne było jego nastawienie i chęć poprawy, o czym przekonało się już kilku jego znajomych. Za radą Big Boya chcieliby zmienić swoją wagę i sposób patrzenia na świat! Z takim mentorem na pewno się uda im się dokonać zmian.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jason Momoa z „Gry o Tron” zgolił brodę! Jak teraz wygląda serialowy Khal Drogo?  
  2. Gimper z włosami! To zdjęcie to ZŁOTO!  
  3. Co na rozstępy? Sara Boruc zdradziła GENIALNY i prosty sposób

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Big Boy jak schudł
Fot.: big_borkowski_boy/ Instagram 

Big Boy jest wysokim i postawnym mężczyzną, który znany był ze swoich dużych gabarytów. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTVN rezygnuje z Big Brothera „na żywo”. WIELKIE zmiany w stacji
Następny artykułKim jest Rafał Gaweł i dlaczego wystąpił o azyl w Norwegii? „Wyjechałem, by chronić własne życie”
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.