Big Brother: Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji znanego telewizyjnego show zmarł w wypadku samochodowym na przejeździe kolejnym. Jego samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Szczegóły tragicznego wypadku wywołują dreszcze na całym ciele.

Do tragedii doszło 6 grudnia około godziny 8:35 w Białym Borze pod Grudziądzem. Śmiertelny wypadek wydarzył się na przejeździe bez szablonów. Na miejscu zginął szefem straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą, uczestnik programu Big Brother oraz poseł na Sejm VI i VII kadencji.

Big Brother: Janusz Dzięcioł nie żyje

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 6 grudnia przed godziną 9. Auto wjechało wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Grudziądz-Toruń.

-Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem policji w Grudziądzu Maciejem Szarzyńskim, który potwierdził nam, że w wypadku zginął 66-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego, który wjechał na niestrzeżony przejazd i zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem- podaje portal plotek.pl.

Na trasie kolejowej Grudziądz — Toruń wstrzymane zostało kursowanie pociągów.

Kim był Janusz Dzięcioł?

Największą popularność zawdzięcza wygrywanej w pierwszej edycji programu Big Brother. W latach 2002-2007 Janusz Dzięcioł był radnym oraz wiceprzewodniczącym rady miejskiej w Grudziądzu.

W 2005 roku bez większych sukcesów startował do Senatu. Mężczyzna miał 66 lat, a 11 grudnia obchodziłby swoje urodziny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

big brother
Fot.screen dd tvn

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Mama stała z córeczką w kolejce do kasy. Obca kobieta wyszeptała do dziecka „Pożegnaj się z mamą”
  3. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy
  4. Jak poradzić sobie z suchą skórą? Najlepsze, sprawdzone sposoby
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.