Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Big Brother: uczestnicy trwającego programu nie wiedzą o epidemii. Produkcja nie zamierza ich informować
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.03.2020 19:03

Big Brother: uczestnicy trwającego programu nie wiedzą o epidemii. Produkcja nie zamierza ich informować

big brother
instagram.com/promibb

Producenci programu Big Brother uznali, że nie ma potrzeby, by uczestnicy byli informowani o tym co dzieje się poza murami domu. Osoby decydujące potwierdziły, że nie zmienią zdania w tej kwestii, chyba że osoba bliska któregoś z uczestników znalazłaby się w kręgu zarażonych.

Uczestnicy Big Brother nieświadomi rozprzestrzeniającej się pandemii

6 lutego, czyli w dzień kiedy członkowie programu opuścili swoje rodzinne domy, w Niemczech było zaledwie kilka przypadków zarażenia koronawirusem. Od tamtej pory sytuacja zmieniła się diametralnie. Na początku lutego życie na terenie Niemiec toczyło się normalnym trybem i nic nie wskazywało na żadne zmiany w tej kwestii. Uczestnicy programu Big Brother nadal żyją w przeświadczeniu, że nic się nie zmieniło.

Big Brother: uczestnicy trwającego w Niemczech telewizyjnego show trwają w błogiej nieświadomości w związku z epidemią koronawirusa. Uczestnicy odkąd weszli w mury domu Wielkiego Brata, nie wiedzą też, jak sytuacja rozwija się i ile jest osób zakażonych. Nikt nie planuje udzielać im tych informacji.

  1. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły
  2. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach
  3. Malutka dziewczynka zarażona koronowirusem, jest najmłodszą ofiarą w Polsce. Strasznie smutne doniesienia

Stacja emitująca odcinki Big Brother – Sat 1 potwierdziła, że nowi uczestnicy programu nie mają pojęcia o tym co dzieje się na świecie. Dostęp do informacji został urwany w momencie kiedy weszli do programu, czyli 6 lutego, jak informuje portal sueddeutsche.de.

Producenci nie widzą w tym nic złego

Kilka głosów zostało podniesionych w tej sprawie, kwestionując zasadność takiego postępowania. Jednak stacja Sat 1 uważa, że takie działania wciąż uważane są za etyczne i zgodne z wszelkimi normami.

Wielokrotnie dyskutowano na temat tego, jakie informacje powinny docierać do uczestników programu Big Brother. W zeszłej edycji przed jedną z mieszkanek domu Wielkiego Brata została utajniona informacja o śmierci jej przyjaciela. Producent w swojej obronie powiedział, że mieszkańcy są informowani w sytuacji kiedy ktoś umiera. Jednak tylko wtedy gdy informacja dotyczy ich najbliższej rodziny.

Jesteśmy ciekawi, jak długo taki stan rzeczy będzie się utrzymywał. Uczestnicy programu Big Brother są chyba w bardzo nielicznej grupie osób, które nie zdają sobie sprawy z tego co dzieje się na świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Big Brother

Uczestnicy programu Big Brother nie mają pojęcia o sytuacji na świecie.

Big Brother

Nikt z domu Wielkiego Brata nie zdaję sobie sprawy z tego, że poza murami panuje pandemia.

Big Brother

Producenci nie zamierzają informować uczestników o zaistniałych okolicznościach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak samodzielnie zrobić środki czystości? Przepisy na czysty dom bez szkodliwej chemii
  2. Kultowe seriale znikną z anteny. Największe hity wszystkich stacji wstrzymane
  3. Tata znalazł genialny sposób, by przekonać dzieci do mycia rąk. Nawet dorośli są pod wrażeniem

Źródło: noizz.pl, wikipedia.org